Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyen szensavmentes italt,...

Milyen szensavmentes italt, tudnek inni, ha nem tudom meginni a rendes vizet, es az uditotol megakarok szabadulni?

Figyelt kérdés
a narancsle vizzel milyen ? a citromot azt tudom ,

#szukk
2015. nov. 21. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tea.

Gyümölcslè napi folyadékbevitelnek nem egészséges.

2015. nov. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A nagyon felvizezett narancslé szerintem túl ízetlen, bár biztos ez is ízlés dolga. Enyhén vizezve jó, de akkor rengeteg cukrot viszel be, ha literszámra iszod.


Én teát használok e célra.


Vannak azért mindenféle érdekes limonádék, gyömbéres, mentás, epres... Nyilván cukor nélkül érdemes inni.

2015. nov. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csinálj gyümölcsteát vagy limonádét, de ne cukorral, hanem mézzel és citrommal. Finom és egészséges.
2015. nov. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Steviás/nyírfacukros limonádé? Nem túlízesítve, hanem éppen csak. Vagy egy szintén épp hogy ízesített tea (fekete/zöld/gyümölcs/gyógynövényes, bármelyik). Én feketeribizli levet ittam hígítva, de csak azért, mert nekem túl tömény volt. Narancslevet is hígíthatsz, akár még jó is lehet. Pl 50 vagy száz százalékosat, fele fele, vagy egyharmad kétharmad arányban. Én bizti tennék bele 3-4 csepp folyékony édesítőt, de ez az én ízlésem.
2015. dec. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!