Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Watt Natura teljesen természet...

Watt Natura teljesen természetes energiaital?

Figyelt kérdés

Gondolom nem tartalmaz káros anyagokat vagy nem olyan sokat mint koffein és minden más káros anyagot tartalmazó edrink.

Kellen az energia korán kelek 5 kor néha 4:40kor és nagyon nehéz energiaital nékül frissitenia szervezetem a kávét meg nem szeretem főleg nem kora reggel. Eddig minden nap edrink indított de már sokallom és féltem az egészségem ,ezért kérdezem hogy ez a watt natura nem káros e ? Napi egyet uáiszom.



2015. nov. 29. 13:16
 1/4 anonim válasza:
35%
minden energiaitalban van hozzáadott cukor, és az összes egészségtelen.
2015. nov. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
30%
Én ma másfél litert megittam...
2015. nov. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem természetes, csak a koffein helyett más anyag van benne amitől élénkít. Mondjuk nem tudom, hogy ha ugyanúgy feldob elvileg, akkor mivel jobb a koffeinnél, ugyanúgy terheli a szívet, gyorsítja az anyagcserét.....

Azon kívül full ugyanaz mint a többi. Egészséges energiaital nincs, viszont a napi 1 doboz az semmi, attól nem lesz bajod, egészséges felnőtt szervezet simán eldolgozza gond nélkül. Arra kell figyelni, ne menjen fel napi 4-re. Mert aztán egy idő után eléggé jól megkívánja az ember és könnyen megugrik a mennyiség.

2016. jún. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Van benne koffein csak nem magát a koffeint rakják bele, hanem növénykivonatok formájában, ezért nem kell ráírni, ahogy sajnos nem írják rá a kólára, teára, csokira és sok másra sem.

Ami van benne és élénkít a koffein vagy koffeinné váló egyéb anyag miatt:

Mate: [link]

Damiana: [link]

Schizandra: [link]

Zöld tea: [link]

Sajnos nem tudni, mennyi a tényleges koffein tartalom benne, így a napi mennyiség is nehezen behatárolható. Annyi előnye van a legtöbb energiaitallal szemben, hogy nincs benne tartósítószer, de azért van még jónéhány ilyen. Cukor viszont van benne sok (30g/doboz, ami 1,5 evőkanál).

A koffeinre egyértelmű utalás, hogy rá van írva: terheseknek, szívbetegeknek, magas vérnyomásban szenvedőknek nem ajánlott a fogyasztása.

2018. jún. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!