Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért van az, hogy ENNYIRE...

Miért van az, hogy ENNYIRE pörgök egy energiaitaltól?

Figyelt kérdés

Már régóta megfigyeltem, hogy egy népszerű italmárka Assault nevű italától (bocsi, de nem akarom reklámozni meg semmi, aki ismeri az tudja) olyan szinten fel tudok pörögni, hogy az hihetetlen.


Ma reggel 7:00-kor ittam egyet, és még most is tart a hatása (hiperaktív vagyok tőle, beszédesebb, és csak úgy "pörög az agyam", viszont enyhe kézremegést, és a mellkasomban egy furcsa bizsergést is érzek, mintha valami arra késztetne hogy vegyek több levegőt)



Mivel más italtól nem érzek ilyenfajta hatást, ezért valami lehet benne amitől ennyire elüt a kávétól vagy kólától, vagy más energiaitaloktól (még ugyanezen márka italaitól is)



Tudom hogy nem tesz jót a szervezetemnek, de olyan helyen tanulok, ahol minden nap 110%-ot kell nyújtani, és ezért nem tudok leszokni a koffeines italokról. Valaki tudna olyan alternatívákat, amikkel lehet pótolni a sok tartósítószert, meg káros anyagot ami lehet benne, de mégis hasonló hangulatba hoz? (általában a szex megteszi, de már az egész környéket végigkeféltem, lettek is belőle veszekedések :D dh)


2016. jan. 4. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"de olyan helyen tanulok, ahol minden nap 110%-ot kell nyújtani"

Beszéljünk majd akkor, ha gyerek, munka és saját életvezetés mellett jársz levelezős egyetemre :) Mivel te vagy a körnék Casanovája, nem hinném hogy tudunk neked jobb opciót kínálni az energiaitalnál.

2016. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igaz, én is dolgozom suli mellett :D


tudom hogy az idősebbek szemében eltörpülnek a fiatalabbak problémái, de egyszer Te is lehettél olyan korban, amikor éjjel-nappal tanulnod kellett, közben dolgoznod, a sportban is megállnod a helyed, és egy kis társasági életet is élni :)

2016. jan. 4. 21:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy az energiaitaltól pörögsz, inkább nagyon hideg van és nehezebben fáradsz ki.
2016. jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!