Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ez a tünet az energiaitaltól van?

Ez a tünet az energiaitaltól van?

Figyelt kérdés
Ha megiszok egy dobozzal akk úgy félóránként vagy 3 másodpercig görcsöl ott a mellkasomnál. Ez az energiaitaltól van? 13/f. ez természetes vagy egyáltalán nem? :/
2012. febr. 19. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyomorfekélyed lesz.
2012. febr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem gondoltál arra, hogy 13 évesen nem kéne ilyen szarokat inni?

Most nehogy azt hidd hogy csak prédikálok(havonta 1-2 dobozzal én is megiszok), de hidd el jobb lesz.

Inkább egyél szőlőcukrot. Sokkal egészségesebb, energiát is ad.

18F

2012. febr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kisgyereknek (igen, mint te) rohadt ártalmas, mivel rengeteg a koffein benne, több, mint egy csésze kávéban plusz a rengeteg cukor úgy a plafonig veri a vérnyomásod, hogy na. És igen, azért szúr a mellkasod, mert árt a szívednek is az ilyen hirtelen vérnyomásemelkedés, főleg ilye fiatalon. Semmi szükséged rá.

Nem prdéikálni akarok ám, ilyen korban nekünk baromi nagy buli volt, ha megittunk 1 dobozzal, de egy évben kb 2szer ha előfordult. És most is iszom néha, havi 2-3 alkalommal csak én már nem 13 vagyok...

2012. febr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ne sértődj meg az előzőeken! Igazuk van, ilyen fiatalon nem kellene ennyi koffeint bevinni. Ha szívtáji fájdalmad lesz tőle, meg pláne! Ne igyál energiaitalt!
2012. febr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Most mondom, hogy ezt a kommentet úgy írom, hogy pont ma jutott hozzám egy karton monster, és egyesületem támogatója is egy energia ital cég..

Ennek ellenére (és ne sértődj meg) ilyen fiatalon NE igyál energia italt! Később se, mert egyáltalán nem tesz jót! Ha majd egyetemen, vagy érettségi előtt ott tartasz, h éjjel tanulsz, és már semmi se segít, akkor igyál inkább energia italt, mint kávét, de ne most! Ha már energia italt iszol (bár inkább ne tedd), akkor lehetőleg ne egyszerre húzd le egész dobozt, hanem iszol belőle, majd később megint, majd megint.. Lehetőleg akár több órán át is elhúzva, szénsav úgyse megy ki belőle... Ja, és (bár most sokan emiatt lehet le fognak pontozni) ha már veszel valamit, akkor ne a legolcsóbb gagyit, hanem normálisat... Azért más van benne..


Egy szó, mint száz, NE igyál energia italt! Mint valaki már írta, egyél szőlő cukrot, sokkal hatásosabb, és nem is káros..

2012. febr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!