Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Nespresso vagy rendes kavefozo?

Nespresso vagy rendes kavefozo?

Figyelt kérdés

Erre gondoltam a rendes alatt:


[link]



2016. febr. 5. 23:43
 1/5 tothp ***** válasza:

Gyorsan akarsz kávét gondolkodás nélkül?->> Nespresso

"rendes" kávét akarsz normális áron?->> Hagyományos kávé

Még jobb kávét akarsz még mindíg jó áron? ->>Minőségi szemes kávé, amit otthon te magad darálsz adagonként.

2016. febr. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy Nespresso gép kb. ugyanennyibe kerül, viszont a kávé hozzá lényegesen drágább! 1 db kb. 110-130 Ft, amit annyival szorozz be, amennyit iszol egy nap.

Én napi 3-4-et iszom, a párom 2-3-at, vagyis nekünk napi 6-700 Ft-ban volt az ajándékba kapott gép használata :)

Egy normális szemes kávé kilója kb. 5000 Ft, vagyis max. 40 Ft-ból kijön egy adag kávé.

Most már egy full automata kávéfőzőnk van, ég és föld a különbség...

2016. febr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Aha igen. Bar en nem vagyok nagy kaveivo (1 csesze/nap) de nagyon szeretem. A nespressos finomat csinal, de a rendes kavefozoben az tetszik h teljesen en valasztom ki, hogy milyen kavet rakok bele.
2016. febr. 6. 18:53
 4/5 tothp ***** válasza:

Akkor megvélaszoltad.

sima eszpresszó gépünk van. Na nem ilyen puccos. Régi magyar.

Kilós szemeskávét veszünk. nem a legolcsóbbat de nem is a legdrágábbat (kb 3000 ft) az kettőnknek bő egy hónapig kitart.

kb 2-3 napi adagot őrlök meg egyszerre. Nincs is ennél jobb.

2016. febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Budwa válasza:
Én is inkább a rendes kávéfőző mellett vagyok, bár ez nem nevezhető rendesnek, mivel ez nagynyomású kávéfőző. Ezek már egy fokkal jobbak mint a rendes kávéfőző, mert nem főzi ki a csersavat a kávéból. A nespresso kiváló minőségű válogatott kávékat árul, de nagyon drágák hétközapi emberek számára. ráadásul nekem nem is ízlik, mivel sokkal finomabb amit közvetenül főzés előtt darálsz le. Mondjuk kilóját 5-6000 Ft-ért már elég jó kávét tudsz belőle főzni (Ott van pl. a DAVID OFF kávé, vagy az Omniának a szemes kávé válogatása, vagy akár a Pellini kávénak a legolcsóbb változata is elég remek kávé.) Szóval én szerintem ha jó kávét akarsz inni, akkor nagy nyomású (15 bar) kávéfőzőt vegyél. olcsóbban megúszod.
2016. febr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!