Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik a fajlagosan legolcsóbb...

Melyik a fajlagosan legolcsóbb energiaital fajta s kiszerelésa hatás szempontjából? tehát nem márka nem iz és mégcsak nem is kiszerelés érdekes hanem x Ft/ból melyik dob fel a legjobban?

Figyelt kérdés
2016. febr. 8. 21:18
1 2
 1/11 szaszaa11 ***** válasza:
26%
Ha ilyen nagyon fontos neked hogy olyan rohadtul felpörögj, lőjj magadba adrenalint vénásan...
2016. febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az hol kapható? s mennyiért? az a legolcsóbb?
2016. febr. 8. 22:20
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Kávé + taurin por.
2016. febr. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Phoney ***** válasza:
100%

Vitaday Koffein+Taurin tabletta. Kb. 700 Ft/30 db, és darabonként ugyanaz van benne (sőt, több!), mint egy doboz energiaitalban.


100 mg koffein, 100 mg taurin, és a szokásos B-vitaminok. Max. a cukrot kell pótolnod mellé, ha az is kell.

2016. febr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Jaj köszönöm, az első válaszoló után már kezdtem azt hinni, hogy csak trollok vannak itt.

És ez hol kapható ennyiért? Mert gondolom ez is van ahol drágább, van ahol olcsóbb.

Akkor végülis bármilyen italba bele lehet keverni gondolom (alkoholmentesre értem) ha az iz is fontos. Akár még kólába is, ott gondolom figyelembe kell venni a kóla tartalmát. (Nem túlpörgés a cél)

2016. febr. 9. 10:02
 6/11 Phoney ***** válasza:
100%

Filmtabletta, úgyhogy nem nagyon keveredik, egyszerűen csak be kell venni és ráinni, amit csak akarsz.


Gyógyszertárakban keresd, szerintem mindenhol 700 alatt van. Ez az: [link]


Igen, a kólánál annak a koffeintartalmát is figyelembe kell venni, asszem kb. literenként van benne 88-100 mg.

2016. febr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 szaszaa11 ***** válasza:
50%
Első vagyok, és nem trollkodás volt a válaszom. Ha a legolcsóbban akarod széthajtani a szervezeted, akkor nem az energiaital a helyes irány.
2016. febr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A trolletetésnek vége.
2016. febr. 9. 18:03
 9/11 A kérdező kommentje:

10:14 köszi. Bár most kissé elvizonytalanodtam.

egy tabletta kb. 23 Ft, de azt irja hogy az egy csésze kávénak felel meg. Fogalmam sincs hány csésze kávé főzheto 1 kg 1290 Ft-os spar budget kávéból, de ha 23 Ft az is csészénként akkor 56 csésze. De tartok tőle, hogy sokkal több, s akkor mégiscsak a kávé a legolcsóbb.


Bár ebben van taurin is ami nem tudom pontosan hogyan hat.

2016. febr. 9. 18:09
 10/11 A kérdező kommentje:

Azt sem értem, egy tablettában többminden van mint egy energiaitalban. Rzt irjátok. Na de egy redbull sokkal jobban feldob mint egy kávé.

Akkor miért írják, hogy egy tabletta egy kávénak felel meg. Melyik nem stimmel?

2016. febr. 9. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!