Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Nektek nem finomabb a dobozos...

Eastlan94 kérdése:

Nektek nem finomabb a dobozos Coca-Cola mint a sima pet palackos?

Figyelt kérdés
Mert mintha ízletesebb lenne a kicsi dobozos vagy csak "bemesélem" magamnak hogy finomabb. Nektek nem?

2016. febr. 14. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek. És sokkal több benne a bubi.

Az íze általában nekem jobban tetszik, de ez attól is függ, melyik országban gyárt.

2016. febr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Meg nagyon fontos, hogy melyik égtáj felé fordulva iszod azt a .....t! (Bocsi, de nem tudom megérteni miért nem vizet iszol?)
2016. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem is azt írtam hogy minden nap azt iszom vizet iszok leginkább
2016. febr. 15. 11:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Az üveges meg a legfinomabb! :)
2016. febr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy "bemeseles" vagy mi lehet ez az embernel, de nekem is az uveges, dobozos, pet palackos a sorrend. Mondjuk tul sok kolat nem fogyasztom, de sornel is megfigyeltem mar ezt (mondjuk ott meg elorekerulhet egy jo csapolt).
2016. febr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az üvegesbe legfinomab, ez tény. De amúgy én is jobban szeretem a dobozosat, mint a palackosat. Én ízre nem érzek változást csak annyit, hogy a dobozosba több a szénsav. Meg jobb belőle inni :)
2016. jún. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!