Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Belerakhatom a salátát a sima...

Belerakhatom a salátát a sima szendvicsbe vagy még finomabb lesz ha rá öntök vlmt még?

Figyelt kérdés
adjatok tippeket kérlek,hogy ti hogy csináljátok!
2010. márc. 25. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én beleszoktam ^^


Amikor ebédnek csinálom (mert sokat kell tanulnom nem érek rá stb),akkor magvas kifli(egyenes szép nagy), vaj,rá salátalevél,majd sonka, tojás(nem főtt hanem omlett szerű,de nem összekavart hanem mint a tükörtojás csak mind2 oldalát sütöm), aztán arra ubi és paradicsom)


Ha light-os reggelire vagy vacsira,akkor ugyanilyen kifli,sajtkrém és saláta...mennyei:D

2010. márc. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 igabcsy ***** válasza:
100%

Lehet, hogy sokan ki fognak nevetni, de én nagyon szeretem a sima vajas zsemlét úgy, hogy telepakolom salátalevéllel.

Imádom, ahogy ropog amikor beleharapok.

De szerintem a kedvenc szendvicsedbe, nyugodtan tehetsz salátát, és rá egy kis majonézt vagy ketchupot, esetleg salátaöntetet, vagy amit szeretsz.

Arra figyelj, hogy ne legyen túl sok, mert akkor szanaszét folyik ki belőle ahogy harapod. :-)

2010. márc. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen,úgy még finomabb lesz,egy kis (sokféle van)öntettel v. sajtkrémmel... Én speciel majonézt szoktam belenyomni,és nagyon finom úgy is!!!:)
2010. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!