Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hogyan keszitsek gyomber teat?

Hogyan keszitsek gyomber teat?

Figyelt kérdés

Sok receptet olvastam... de igazabol mas es mas modszerrel keszitik...

Es nem tudom,hogy tulajdonkeppen vegul mennyi vizhez mennyi gyombert tegyek.

Es hogy fel kel forralni es fozni a gyombert vagy csak le forrazni?


2016. márc. 2. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
hozzá adod a reszelt gyömbért ízlés szerint, mint a cukrot/mézet/tejet bármi mást is..
2016. márc. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok: elég ,ha ráöntöd a forró vizet. ne reszelj túl sokat, kb. 1 teáskanálnyi fele vagy még annyi se
2016. márc. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én 1 liter forró vízzel leforrázok kb 3 teáskanálnyi reszelt gyömbért.lefedem 10-15 percre.majd leszűröm és ízesítem.de ha kevésbé intenzívet szeretnél, akkor csináld kevesebb gyömbérrel. ha intenzívebbet, akkor többet reszelj hozzá. egyén függő.
2016. márc. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Én szárított gyömbér gyökeret főzök 5-10 percig.
2016. márc. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kim Bo Mao ***** válasza:
Friss gyömbért felaprózol/reszelsz és leforrázod. Hagyod ázalogni pár percet és esetleg ízesíted. Tényleg ízlés kérdése mennyit teszel bele, mint ahogy az is, hogy édesíted-e.
2016. márc. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!