Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Energiaital, "előnyök" hátrányok?

Energiaital, "előnyök" hátrányok?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam ezen az oldalon arról hogy a koffeintartalma egy doboz energiaitalnak egyáltalán nem veszélyes. Viszont olyat is hallottam hogy az energiaitalokban lévő niacin és taurin nagyon veszélyes kis mennyiségben is. Megpróbáltam utánaolvasni wikipédián de az nekem kínai volt. Valaki leírná légyszíves hogy miért annyira károssak ezek vagy miért annyira káros az energiaital (ha az)??

2016. ápr. 4. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Az olcsóak károsabbak! Egyébként 1év napi/egy doboz ivás után most szoktam le pár hónapja, már szinte alig iszom havi egy Hellt :)
2016. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És szerinted ezzel mennyit ártottál magadnak?
2016. ápr. 5. 01:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetemen volt egy kollegam, aki vizsgaidoszakban napi 2-3 energiaitalt ivott, hogy fenn tudjon maradni a tanulashoz, 23 evesen agyverzest kapott es meghalt.
2016. ápr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jólvan ház ez elég indoknak tűnik. Köszi hogy válaszoltatok. Részvétem a haverod miatt!
2016. ápr. 7. 06:23
 5/5 anonim válasza:
De az nem csak az energiaital hibája hanem ha energiaital nélkül is fent maradt volna akkor is ugyanúgy bekövetkezett volna... Furán írtam le de értitek a lényeget :D és részvétem...
2016. máj. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!