Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hol lehet vaníliás Zero Coca...

Hol lehet vaníliás Zero Coca Colát venni Kőbányán?

Figyelt kérdés

Hol lehet vaníliás Zero Coca Colát venni (Budapest, X. kerület) Kőbányán? Olyan élelmiszer üzletet, vagy trafikot keresek ahol lehet kapni vaníliás Zero Coca Colát. Kizárólag Kőbányai üzleteket írjatok. Köszi. -

[link] - [link]



2016. ápr. 7. 16:07
 1/4 anonim válasza:
35%
Üdítő automatából biztos lehet
2016. ápr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1-es válasz író: Ez tuti biztos, hogy nem igaz! Ugyanis én akár hány üdítő automatát láttam, nem volt benne Vanília ízű Coca Cola! Ez egy téves infó, és megtévesztő infó. De úgy meg felettébb téves, hogy nem írtad meg hogy hol és melyik üdítő automatából. Pontos hely, cím?
2016. ápr. 16. 12:41
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Csak játtsza az agyát az előző! Mit tudja ő?
2016. ápr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
En a Culinaris-ban lattam, de az sajnos nem Kőbányán van, hanem a Parlament mellett.
2016. ápr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!