Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Kb.1-éve fogyasztok energiaita...

Kb.1-éve fogyasztok energiaitalt kisseb nagyobb szünetekkel (volt amikor napi 1-liter lecsúszott) praktikát, módszert amivel sikerülhet teljesen letenni? A válaszokat előre is! 14/f

Figyelt kérdés

2016. ápr. 19. 18:10
 1/9 anonim válasza:
100%

Kipihened magad...

én reggel nyomattam sokat, aztán hétvégén normálisan kipihentem magam, hétköznap meg mikor csak nagyon fáradt vagyok akkor vettem, meg akkor vittem magammal aprót energiaitalra...

2016. ápr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak én már TELJESEN le akarok szokni róla
2016. ápr. 19. 19:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármiről leszokni csak akarattal lehet. Nem akarod inni? Akkor ne igyad. Főzz meg minden reggel 1 liter teát, citromlével megízesíted, és kész az egészséges innivaló. Hidegen is tökéletes, palackban viheted magaddal akárhova.
2016. ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben mindent megpróbálok! Köszi a válaszokat/tanácsokat!
2016. ápr. 19. 19:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
milliószor volt már tv-ben, neten hogy találtak egeret az energiaitalban. csak képzeld el ahogy a tiédben úszik vagy képzeld el a nagy tartálytamiből kiadagolják hogy abban mennyi patkány úszik és te azt iszod...
2016. ápr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Édes apám dolgozott a húsgyárba és inkább nem mesélnék, mert lehet egy életre elvenném a kedved a hústól. Egyépként meg nem csak az energiaital gyárakban vannak ilyenek hanem szinte minden üzemebn,gyárban stb.
2016. ápr. 19. 20:07
 7/9 bumbi02 ***** válasza:
100%

Azért szerintem kicsit korai az, hogy 14 évesen MÁR leszoknod kell róla. Mi féle terhelésnek voltál kitéve, hogy ennyit ittál? Mi lesz veled egyetem alatt?


Amúgy a legegyszerűbb leszokás, ha abba hagyod, és nem iszod többet. Ennyi. Én rengeteg kólát, és energiaitalt ittam, mert általában 16-17 órákat dolgoztam sokszor 10 napon át, úgy hogy két munkanap közt 4 órát aludtam. Aztán most normalizálódott picit az életvitelem, és egyszerűen nem iszok több kólát, se energiaitalt. Álmosabb vagyok a megszokottnál, de csak akaraterő kérdése.

2016. ápr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 11.-es koromban amikor elkezdtem kávézni akkor úgy két évre gyakorlatilag teljesen leszoktam róla, mióta egyetemre járok, a kávé sajnos már nem elég.
2016. ápr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Phoney ***** válasza:
100%

Hogy kisebb-nagyobb szünetek után ne kezdd újra, arra nincs praktika, egyszerűen csak nem kell inni.


A napi fogyasztástól kialakuló kisebb-nagyobb koffeinfüggőségtől pedig úgy a legegyszerűbb megszabadulni, ha kiválasztasz egy szombatot, amikor nem igazán van dolgod (azaz nem baj, hogy semmire se leszel jó aznap), és onnantól nem iszod. Hétfőn már teljesen használható leszel koffein nélkül is.

2016. ápr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!