Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Most mire fel osztogatnak...

Most mire fel osztogatnak Coca Colát, amikor színtiszta moslék az egész termékük?

Figyelt kérdés

Egy idő tájt ittam, akkor lyukadt ki egyik napról a másikra a fogam, ha ittam egy pohárral olyan szinten felpuhult tőle az egész fogazatom, mintha szivacs lett volna. Itt befejeztem az egész kóla ivást az Ő fajtájukból.


Különös módon a Pepsiből 3 pohárral ihatok egymás után, ki is öblíthetem vele a számat, abszolút nem marja fel a zománcot. Arra azt mondom hogy kóla.


2016. ápr. 29. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem kötelező elfogadni.
2016. ápr. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

1. Az osztogatás promóció, marketing, reklám. Teljesen független attól, hogy milyen vagy milyen nem termék minősége.


2. Ha neked néhány pohár kólától kilyukad a fogad, akkor neked iszonyú súlyos csontritkulásod és kalcium hiányod lehet. Érdemes lenne felkeresned néhány szakembert.


3. Az, hogy ennek ellenére mégis iszod a hasonlóan savas dolgokat, csak a te értelmi szintedet minősíti.


4. Nem kötelező se pénzért, se ingyen kólát inni.


5. Itt hisztizni is elég fölösleges.


6. Primitív vagy, mint a szar. Nem te hisztizel ugyanebben a tapló stílusban a ördöggel szövetséget kötött Aldi ügyében is, amiért az halkonzervet merészel árulni?

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__elelmiszerbolto..

2016. ápr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Ez életed problémája, hogy ingyen kólát osztogatnak? :D

Beteg vagy sajnos, ezen semmi nem segít. :)

2016. ápr. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
96%

"Most mire fel osztogatnak Coca Colát"


Mert jólesik nekik osztogatni.


"Különös módon a Pepsiből 3 pohárral ihatok egymás után"


Akkor tedd azt. Valószinűleg semmivel sem egészségesebb, csak esetleg nem a fogaidat támadja.


"színtiszta moslék"


Hát... a malac nem issza...

2016. ápr. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Érdekes, én kb. 40 éve napi szinten iszom Coca Colát ( nem kávézok, ezzel váltom ki), és semmi baja a fogaimnak.

Biztos marslakó vagyok.

2016. ápr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes nekem sose volt semmi bajom a Coca Colától. Néha iszom és mindig jól esik. Sőt, volt, hogy már segített is, ha pl. rossz volt a gyomrom.

Én meg a Pepsit nem szeretem, mert olyan fura íze van.

De sok minden így van, gondolom, mások is így vannak, hogy valamit szeretnek, valamit nem. Nem tudom, hogy neked miért gond, hogy nem mindenki ugyanazt szereti, mint te.

2016. ápr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
43%
Kecske
2016. máj. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!