Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik a LEGOLCSÓBB minőségi...

Melyik a LEGOLCSÓBB minőségi ENERGIAITAL?

Figyelt kérdés
Én az Adrenalinra gondoltam. Viszonylag olcsó a Bomba is és a Watt is. De melyik a legolcsóbb??? Jah, és légyszi nem kérek a "Kobra" , és társai féle hulladék-energiaitalokból.

2016. jún. 7. 03:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
Mert mia baj a kobrával?
2016. jún. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
92%

Wattra szavazok.:)

De ha kiszámolod a monster se sokkal drágább

Watt 250ml

Monster meg 500ml

2016. jún. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%
Abban a hulladékban pontosan ugyanaz van, mint a többiben, maximum az ízesítő összetevői mások. A koffein abban is csak koffein, a taurin meg taurin. A többi márka meg azért drágább, mert ott a reklámot, márkát, egyebet is meg kell fizetni.
2016. jún. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Valóban ugyanaz van benne, csak a hírverés más. Még az ízük is hasonló. A győztes pedig a Hell Maxx, 125 Ft, taurinnal.
2016. jún. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Hell, Watt vagy Monster.
2016. jún. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálam csak a Red Bull hat, a többi lópikulát nem ér, főleg nem az ilyen 80 forintos szarok.
2016. jún. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
70%

És mitől lesz amúgy egy energiaital minőségi?

Nagyobb a marketing költségvetése?

2016. jún. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Az Adrenalin szerintem ihatatlan, abszolút Kobra-kategória. Kár értük, mert a chipsadó előtt a kedvenceim voltak.


Mondjuk szerintem a Watt is rossz, a Bombát meg nem is lehet energiaitalnak hívni, hiszen 32 helyett 15mg koffein van benne deciliterenként, a kólában meg 11.


Miután az összes olcsóbb, vállalható rivális kikopott a piacról (Adrenalin mellett a Real Madrid és a Hungarian Energy Drink voltak jók), marad a Hell. Nem egy nagy szám, de tisztességes és át lehet szokni az ízére.

2016. jún. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
43%

"Mondjuk szerintem a Watt is rossz, a Bombát meg nem is lehet energiaitalnak hívni, hiszen 32 helyett 15mg koffein van benne deciliterenként, a kólában meg 11."


Hibás érvelés, mert az energiaital a cukortól energiaital. A koffein nem ad energiát, az csak egy stimuláns.

2016. jún. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%

Ez meg feleslegesen pedantikus és a valóságtól elrugaszkodott szőrszálhasogatás.


Ha a cukortól az, akkor a menzatea, a kóla és a nagyon hígra főzött tejbegríz is "energiaital".

2016. jún. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!