Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hogy szokjak rá az energia...

Dwayne Johnson kérdése:

Hogy szokjak rá az energia italra? Naponta 1-2dobozzal iszok.

Figyelt kérdés
2016. jún. 19. 18:21
 1/5 anonim válasza:
Hogy szokjál rá? Ezt nemértem....
2016. jún. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Miért akarsz rászokni? Nekem sikerült pár éve nagyon durván, hát nem volt valami jó. Eleinte csak néha néha ittam, amikor fáradt voltam, meg az íze miatt, aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy ha nem iszom hiányzik.. Egy idő után már a másfél literes kiszerelést vettem és szinte csak azt ittam egész nap. Amikor ittam, nagyon fel voltam pörögve, meg folyton remegett a kezem, mindig olyan furcsa érzésem volt, mintha felment volna bennem az adrenalin, amikor nem ittam egész nap, olyan voltam, mintha nem aludtam volna egész éjjel. Az ember nem is gondolná, hogy az energiaitalra is ugyan úgy rá lehet szokni, mint a cigire, vagy a piára, pedig nagyon könnyű, észre sem veszed. Nem ajánlom senkinek, mert hosszútávon durván károsítja a veséket, májat és a szívet is, szerencsére nekem nem lett tőle bajom (vagy legalábbis nem tudok róla), mert egy-két évig tartott ez az időszak.
2016. jún. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem kell rászoknod.
2016. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen énis ugy vagyok tegnap vettem észre hogy egyszer csak nagyon elfáradtam ittam egy energiaitalt és mintha fel gyorsultam volna :)

2016. jún. 19. 21:13
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Dwayne Johnson!


Akkor próbáld ki a spurit (speed/amfetamin) ,na attól hogy feléledsz majd!!!!!!

2016. jún. 20. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!