Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Bp-en van olyan hely, ahol...

Bp-en van olyan hely, ahol lehet venni ilyen színes kávét?

Figyelt kérdés

[link]


Tudtok ilyet? Ha igen, hol?



2016. jún. 26. 18:36
 1/8 anonim válasza:
14%
Igen, boltban
2016. jún. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Photoshoppal készítek neked pillanatok alatt. (meg nem innám...brrr)
2016. jún. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tudnám, ha valaki nem tud érdemben válaszolni, minek ír?

Számalmas, hogy ennyire nincs élete egyeseknek, nagyon ráérhettek...

2016. jún. 26. 20:44
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
szerencsétlenkém, a "pozitív gondolatok" oldal, ahonnan hoztad a képet csupa photoshoppal van tele - hogy érezd, milyen csili-vili az élet. Ilyen kávét nem lehet kapni. de azért ne búsulj. Ha nem tudod nélkülözni, szórd meg egy kis ciánnal, az kék talán.
2016. jún. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
82%

"Egy las vegasi barista, Mason Salisbury fantasztikus újítással rukkolt elő a latte art terén"


Nem hiszem, hogy lehet kapni. (még) Én sokszor járok kávézókba, de sehol nem láttam vagy hallottam ilyenről. A cikkben is írták, hogy újdonság. De biztos lesz itt is, ha külföldön nagy népszerűséget szerez.

2016. jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%

"Na figyelj te paraszt.."

Miért beszélsz anyukádhoz, amikor gyakorizol?

2016. jún. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy a 6-os tudott normálisan válaszolni... Neki köszönöm.


Ha nincs még nálunk, hát nincs, majd lesz (vagy nem), de attól még nem kéne ennyire okoskodni, kb mintha azt kérdeztem volna, hogy készül a gumibogyószörp, mert én is nagyokat akarok ugrani tőle...

2016. jún. 26. 22:16
 8/8 A kérdező kommentje:
Így mostmár az 5ös... Mivel a 7-est törölték
2016. jún. 26. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!