Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » 100g instant kávé kb hány...

100g instant kávé kb hány csészének felel meg és melyik a kedvenc instant kávétok?

Figyelt kérdés
Munkahelyen nem éppen van időm főzögetni és egy elkeverni fél perc alatt nekem kifizetődőbb lenne,mint egy jó nagy csészével főzni amit senkinek sincs kedve előtte elmosni így zaccosan teszik oda mindig és átlag én vagy 1 másik kollégám mossa el ,illetve hogy marad-e ...,meguntam ,inkább váltanék,100g instant kávé kb hány adagnak felelne meg,illetve melyik szerintetek a legjobb?
2016. júl. 9. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:
10-12 . Vegyél már előre ki mértet, "elkészített" instantot amiben van tej, cukor vagy tej és cukor mentes .
2016. júl. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!