Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Melyik a kedvenc instant kávéd?

Melyik a kedvenc instant kávéd?

Figyelt kérdés

én a lidl ben veszem azt a nagy üvegeset, de már kezdem megunni..hasonló árban keresnék kávét..

esetleg ismertek ízesítettet?


2012. nov. 15. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Davidoff - drága ,de sokkal jobb minőségű mint bármelyik nescafé
2012. nov. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Nescafé és a lidl-ben kapható gold(nem tudom a pontos nevét, lapos oldalt hullámos üvegben van és olyan világos darabos a kávé)
2012. nov. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A LIDL-ben mi két félét is szeretünk, nem tudom Te melyiket veszed, de próbáld ki a másikat.

Granarom, és a másik neve nem ugrik be, de amelyik kék színnel variálja az üveget. Ami zöld, az pocsék.


És nyáron egyszer vettünk Pennybe, az nagyon finom volt, de nem emlékszem névre sajnos, az is saját márkás volt.

2012. nov. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nescafe Green
2012. nov. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jacobs Milka:P
2012. nov. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nescafe gold-ot iszom csak meg:)
2012. nov. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Davidoff, abból is a világosabb csomagulású. És igazából alig drágább egy Nescafénál pl. Így karácsony felé pedig szokott lenni limitált fajta, azok se rosszak. :)

Az ilyen olcsóbbak... hát max addig teszik meg, amíg az ember nincs hozzászokva a rendes kávéhoz. :D Régen megittam, mostmár képtelen vagyok. :S

2012. nov. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nescafé brasero
2012. nov. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!