Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Vaníliás kólát hol lehet...

Vaníliás kólát hol lehet kapni Győrben?

Figyelt kérdés
Ha valaki tud olyan boltot ahol vaníliás kólát árulnak Győrben (esetleg azt is tudja, hogy milyen áron), az ne tartsa magában eme értékes információt. Köszi !

#Győr #cola #vaníliás kóla
2016. szept. 23. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Interspar.de csak dobozos van.
2016. szept. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocsi az offért, de ez engem is érdekelne
2016. szept. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bár nem bolt, de a Melrose Biliárdklub és Koktélbárban szokott lenni 0,33 literes kiszerelésben.
2016. szept. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne! Én is győri vagyok.

Régebben mintha a Metroban is lehetett volna kapni, nem tudom, hogy lehet-e még.

Esetleg a Müllerben lehetne még megnézni.

A Belgian Beer Café-val szemben a Baross út elején van a Pálffy-nak a fagyis standja, ott is lehetett kapni.

Ady városban a Földes Gábor utca és a Kodály Zoltán utca sarkon az egyik panel ház aljában a körforgalomnál van egymás mellett 2 kis bolt ott is lehet különleges italokat kapni. Régebben vettem ott üdítőket. Azt hiszem vaníliás colát is lehet ott kapni.

Google Street Viewen megnéztem és a boltok neve a képen Mix-R üzlet, a másik R-Mix élelmiszer üzlet. 2012-es a kép, szóval, már lehet, hogy nincsenek meg az üzletek.

Egymás mellett van ez a két bolt.

2016. szept. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!