Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ha megiszol egy pohár Coca...

Ha megiszol egy pohár Coca Colát, már csikorog tőle a fogam, megfájdul a hasam, rosszul leszek tőle. A Pepsinél viszont nincs ilyen. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Rosszul vagyok a Coca Colától,nagyon kellemetlen,ahogy a fogam csikorog tőle,érzem ahogy marja a fogamat,a hasam is megfájdul,felpuffadok,a Pepsit azonban szívesen iszom,itt nem érzem ezeket a hatásokat

2016. okt. 5. 17:28
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*megiszol
2016. okt. 5. 17:30
 2/15 A kérdező kommentje:
**megiszok
2016. okt. 5. 17:30
 3/15 anonim ***** válasza:
10%

Csak azt tudom írni erre, hogy azért, mert a Pepsi jobb.


Csak erre majd idefognak özönleni a Coca Cola nyálas-télapós marketingjével agymosott zombik, hogy "Nem így van, nem jobb a Pepsi!"

2016. okt. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
#3 te paranoiásra pepsizted magad
2016. okt. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Na ilyet sem hallottam még soha. Én is Pepsit szoktam inni, de mivel az sokkal kevesebb helyen kapható, ezért néha rákényszerülök a Cocára (koffein miatt, nem kávézom és néha napközben ezzel ébresztem magam) de rosszullét, meg fogcsikorgás még sosem volt nekem.
2016. okt. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Látod, kérdező, megmondtam.
2016. okt. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
53%
Mind a kettő egy sz_r. Talán a Pepsit ügyesebben csinálták, de az is épp eléggé marja a fogzománcodat, ezt elhiheted.
2016. okt. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem szó szerint rosszul leszek,csak a hasam megfájdul.1 pohárnál többet nem nagyon bírok meginni.A fogamat meg már az első kortynál érzem,ahogy marja.Csikorog tőle a fogam,nagyon kellemetlen érzés.Valahogy nagyon töménynek érzem a Coca Colat.A Pepsi viszont még jól is esik.

A Pepsibe kevesebb káros anyag lehet?Vagy mi?

2016. okt. 5. 18:08
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen,ha nagy mennyiségben iszom a Pepsit,itt is érzem a fogamat,viszont jóval kevésbé.A Cocánál meg már az első kortynál és jóval erőteljesebben.Utána vizet kell innom vagy enni valami szárazat vagy fogat mosnom,annyira kellenetlen
2016. okt. 5. 18:10
 10/15 Malanana ***** válasza:

A fogcsikorgást aláirom én coca colat karácsonykor szeretek csak inni mamám mindig azt vesz

De csak pepsit vásárolok pepsi twist a kedvencem.Mindig is jobban szerettem hányingerem van akkor egy kispohár pepsit szoktam inni

2016. okt. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!