Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ha megiszol egy pohár Coca...

Ha megiszol egy pohár Coca Colát, már csikorog tőle a fogam, megfájdul a hasam, rosszul leszek tőle. A Pepsinél viszont nincs ilyen. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Rosszul vagyok a Coca Colától,nagyon kellemetlen,ahogy a fogam csikorog tőle,érzem ahogy marja a fogamat,a hasam is megfájdul,felpuffadok,a Pepsit azonban szívesen iszom,itt nem érzem ezeket a hatásokat

2016. okt. 5. 17:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9%
Én a coca colatól f.sok...
2016. okt. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igyál sört!
2016. okt. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 lencsefőzelék ***** válasza:
84%

Nem véletlenül fájdul meg a hasad: jelzi a szervezeted, hogy nem kér ebből a méregből. A fogadnak sem tesz jót ez a cukros, foszforsavas tömény lötty. De ha szeretnél cukorbeteg lenni és sokat járni a fogorvoshoz, idd őket bátran.

https://www.youtube.com/watch?v=FVx6XxkwyEU

2016. okt. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán iszom.Kb fél évente egyszer.Csak ezt nem értem,hogy a Coca Colánál megvan ez,a Pepsinél meg nincs
2016. okt. 7. 15:45
 15/15 anonim ***** válasza:
50%
A Coca Colát nem minősítette az Amerikai Fogászok Szövetsége (American Dental Union ADU) így a fogakra a cukros üdítőkre jellemző módon hat. A Pepsi viszont az American TeleMarceting Institution minősítésével bizonyítottan felveszi a harcot a fogcsikorgás ellen. Ugyanmár!!!!! :D Ne igyál egyiket se mindkettő káros mert tele van cukorral meg különféle szintetikus szarokkal amit sose innál meg a természetből.
2016. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!