Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Darált dió tejbe. Iható lenne?

Darált dió tejbe. Iható lenne?

Figyelt kérdés
Kondiba járok és a dió jó zsírforrás lenne.Reggelire,mivel reggel nem tudok enni,darált diót tejbe öntenék és ezt meginnám.

2016. nov. 12. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Persze. Illetve ez emberfüggő, természetesen. Én egészen máshogyan eszem a diót, de ha innék tejet, el tudnám képzelni benne, ha lennének is jobb ötleteim.

Miért nem magában eszed? Az étkezésre odafigyelő testépítők általában nem isznak tejet, nem véletlenül, no persze, vannak lazábbak.

2016. nov. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja bocs, rövid a leírás, mégsem tudom rendesen elolvasni s értelmezni. Akkor nem értetlenkedek, miért akarod inni a diót.
2016. nov. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Inkább erőemelőnek mondanám magam.Nincs bajom a tejjel.Azért,mert így gyorsabb,könnyebben meg lehetne enni,mint magában nyammogni vele.

Vagy te milyen más módokat tudsz az elfogyasztására?

2016. nov. 13. 00:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem oldódna fel, leülne az aljára. Én inkább olvasztanék bele kakaóvajat.
2016. nov. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne kellemes inni, a diódarabok karcolnák a torkodat, szerintem. Ugyanez van, ha nyersen eszed, de pl a répa is ilyen, alig lehet lenyelni. De próbáld ki.
2016. nov. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha összeturmixolod egy jó turmixgéppel akkor igen. Még jó megoldás lehet a smoothie is(magok,gyümölcsök esetleg leveles zöldségek). Vagy diót vaj(krémesre darált dió) formájában jól elkeverni a tejben.
2016. nov. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Dehogy karcolna. A gyümölcsturmixaimba is tettem diót. A jól megdarált dió finom apró. A dióvaj egyébként nem is rossz ötlet.

Az nem baj, hogy leülepszik, gyorsan megissza az ember, akkor nem tud.


Komolyan kérdezed, hogy hogyan tudok még diót enni? Millióféleképpen lehet diót enni. Simán, ahogy van, magában. Vajjal. Mazsolával összedarálva (nyersvegán bonbon). Sütinek (pl. piskóta). Persze ezek nem folyékonyak, de ha valamikor nem tudok enni, akkor nem eszem. Én sem tudok reggelizni, de ezzel nincs bajom, nagyon sokat tudok enni egyszerre később s jól érzem magam így.

2016. nov. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!