Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a divat termék Coca-Coláról kiderült, gyengébb minőségű itthon, mint például Ausztriában?

Figyelt kérdés

[link]


Mindenki odavan a Coca-Coláért, tegnap fellázadt az internet, mert egy mozis lánc Pepsire vált, erre most mik derülnek ki!?


2017. febr. 16. 15:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
50%

Na, pontosan ez a politikai hecckampany all mogotte:


[link]


". Ez az egész szerinte azt a vélelmet erősít, hogy a külföldi multik "élelmiszeripari szemetet" próbálnak eladni a magyaroknak. "Ez megdöbbentő és példátlan!" -háborgott Lázár."


Tessek. Ez az oka, a Fidesz megint hergelni akar a nyugat ellen.

2017. febr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
29%

Azt, hogy a baj inkább az, hogy high fructoz corn syrup van a dolgokban, aminek komoly egészségügyi következményei vannak. Pl.cukorbaj, és már azt is gyanítják, hogy az Alzheimer kialakulásában is része van.

de szerintem a Pepsiben is az van.


Indiában a kólát rovarirtónak használják, ha igaz, amit cikkeznek.


Nem véletlen, hogy az amerikai termékeknek piac kellett, ott már többet tudnak a hosszú távú használatukról.

2017. febr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
63%
Akkor ezek szerint a szlovákok is fideszbérencek. Lézerjani bérelte fel őket hogy hamis vizsgálatokat folytassanak le ?
2017. febr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Felénk divattá vált az ukrán coca-cola. Megkóstoltam nem nagyon vettem észre,hogy másabb lenne az íze,pedig gondolom azt ott készítik. Engem nem zavar ha gyengébb így szoktam meg. Én a Milka és Schoggeten csokival jártam így. Dolgoztam kint Németországban és Ausztriában is. Ott sokkal finomabbak az említett csokik. Állitólag az Aldi és Lidl onnan exportál még a Tesco Auchan Coop Reál és legtöbb hálózat pedig a cseh üzemből, két ízt bármelyik kisgyerek megkülönbözteti.
2017. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az itteni piacon árérzékenyebbek a vásárlók, magasabbak az adók, így a cégek olcsóbb összetevőkkel igyekeznek megtartani a profitot.


Ilyen például az, amikor a mogyoróvajban pálmaolajat használnak mogyoróolaj helyett, amit inkább kivonnak belőle és eladnak külön.


Megfigyelhető az is, hogy míg ugyanazon cég ugyanazon termékében (babérlevél) a magyar polcokon sérült levelek vannak és törmelék, az osztrák polcon ugyanebben a zacskóban egész levelek vannak.


Vagy az öblítők, mosószerek lényegesen intenzívebb ízélményt adnak Ausztriában, mint itthon.


Ez már nagyon régóta így van, talán soha sem volt máshogy.

2017. febr. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

#15

*

"ízélményt"


illatélmény természetesen. :-)

2017. febr. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
66%

" míg ugyanazon cég ugyanazon termékében (babérlevél) a magyar polcokon sérült levelek vannak és törmelék, az osztrák polcon ugyanebben a zacskóban egész levelek vannak. "


Ezeknek a sztoriknak a nagy resze urban legend. Attol meg hogy leveszel egy zacskoval itt meg ott meg semmit sem bizonyitottal be.


Majd ha leveszel 20 zacskot Magyarorszagon szetszorva, meg Ausztriaban is szetszorva, ugyelve arra hogy a gyartasi idopont ugyanaz legyen es a tarolasi ido es a tarolas modja is megegyezzen, aztan megnezed mi van a csomagban.


Ez talan adhat egy realis ertekelest, minden mas csak hergelesre jo.

2017. febr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
74%

#17

[link]

2017. febr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kóstold meg Svájcban a 2dl-s üveges kólát, ég és föld.


Mellesleg tudjuk, hogy otthon szarabb minőségűek a dolgok.

2017. febr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit màs téma de az hogy gyengébb minőséget hoznak be vagy gyàrtanak itt az egy dolog. Az hogy a minőségi dolgokat exportàljuk és rosszabbat importàlunk helyette az sokkal érdekesebb. A makói foghagyma hovà lesz?? A boltba miért kìnait kapni? A boltba miért csak tejszagú selejtmarha(tejelő gazdasàgból kiöregedett) húst kapni. Növendék húshasznu marhàét(bikàét) miért nem? Mert kimegy nyugatra az alacsony minőségüt nem lehet az oroszokra ràsózni tejmarha kell tehàt marad itt a húsa. Amúgy volt jó élelmiszer és vegyiparunk nem kellett volna eladni akkor mi mondhatnànk meg, hogy mit akarunk enni inni. 3adik dolog van egy nagy és növekvő gyàr Magyarorszàgon energiaital limonàde tea utàn középkategóriás üdìtő csoki sör és aludoboz gyàrtàsba kezdenek majd. És honnan hordja a napi több kamionnyi cukrot? Ukrajnából amikor 50kmre volt egy nagy cukorgyàr melette, tehàt minden 3adik környékbeli tszben rothad szét a cukor répa gépsor...Akkor csodálkozunk "ha hülye gyereknek jó a szemét is" ??
2017. febr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!