Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Sok koffein van egy dobozos...

Sok koffein van egy dobozos (330ml) zero colaban?

Figyelt kérdés
nem kávèzok , règebben bírtam a kávèt semmi bajom nem volt tőle, aztán egyszer bepörgött a szívem, azt mondták pánikroham.de azóta nem merek kísèrletezni a koffeinnel hátha attól volt, vagy közrejátszott.viszont olyan vagyok mint egy zombi, kellene valami ami egy kicsit felèlènkít, de nem olyan erős mint egy kávè.szoktam inni az utóbbi időben nèha zero colát, nem volt tőle bajom.sok koffein van benne? vagy ihatom nyugodtan? persze csak nèhanapján
2017. márc. 12. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Rajta kell lennie a do ozon, hogy miből mennyit tartalmaz 100ml! Utána ezt fel kell szorozni 3,3-al, és annyit ml-t tartalmaz.
2017. márc. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Phoney ***** válasza:
100%
Nem kötelező ráírni a koffeintartalmat, ezért nem is szokták (azon kívül, hogy feltüntetik a hozzáadott koffein tényét). A kólákban jellemzően 100 mg/liter körül van, ami nagyjából egy adag erős magyar kávé. A 330 ml-es ennek a harmada.
2017. márc. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Carragher_x ***** válasza:
100%
Egyébként kicsit offolva. Valószínűleg semmi bajod a koffeinnel, ugyanis szinte biztos, hogy gyakran fogyasztod a kávét mellőzve is. Csokoládé, kakaó, tea, csak hogy pár hétköznapi koffeinforrást mondjak.
2017. márc. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!