Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Az energia italok valóban...

Az energia italok valóban károsak?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom, hogy az energia italok károsak és függőséget okoznak én ebben nem hiszek van ennek egyáltalán valóság alapja? Mi található meg ezekben az italokban? Van benne valami ami káros?

2017. márc. 24. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Igen. Ez nem valami össze esküvés mint a chemtrail, hanem valós dolgok. Olyan mintha azt cáfolnád hogy a dohányzás káros. Egyrészt káros, mert tele van cukorral, ezt talán nem kell magyarázni. Tele van koffeinnel, ami emeli a vérnyomást, a magas vérnyomás megint csak mindenféle betegségek okozója lehet stb...
2017. márc. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Valóban nem egészséges ha valaki rendszeresen fogyasztja,főleg ha nagyobb mennyiségben.Nagy mennyiségű cukor van benne,ami rengeteg üres kalóriát jelent,így könnyen meghízhat az,aki renedszeresen fogyasztja.A koffeinre pedig rá lehet szokni.Egyébként tud függőséget okozni.Én is beleestem anno ebbe a csapdába,és nagyon nehéz volt a leszokás.Az előző válaszadó válaszát javítanám azzal,hogy a koffein a pulzust emeli,nem a vérnyomást.Attól,hogy a pulzud megugrik,a vérnyomás nem fog.Legalább is az esetek többségében nem.Tévhit,hogy koffeint kellene fogyasztani a vérnyomás emeléséhez.
2017. márc. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mostantól meg próbálok kevesebb energia italt fogyasztani.
2017. márc. 25. 08:13
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
én napi 4-5 dobozzal csattintok el semmi bajom pedig már évek óta iszom eme isteni nedűt
2017. márc. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

@19:34


Idő kérdése.

2017. márc. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ekkora mennyiségnél is kell 10-20 év mire a hatása jelentkezni fog. Ellenben ha napi egyet innál akkor lehet csak 70 évesen lenne belőle bajod. Nagyon nem mindegy a mértékletes fogyasztás.
2017. márc. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!