Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyenek a light szörpök?

Milyenek a light szörpök?

Figyelt kérdés

Van, aki szereti őket? Mennyi van édesítő ízük?

Én alapvetően elvagyok az édesítőszeres innivalókkal, de olyan is van, ami ihatatlan számomra. Az ilyen szörpökön mennyire érződik ez?


2017. márc. 29. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Alapból nem vagyok egy nagy szörpös, de light Bodza-szörpöt szoktam venni. Nekem az szódával ízlik. Néha teába is rakok méz és citromlé helyett.
2017. márc. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Némelyiknek bűn rossz az íze.
2017. márc. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Piroskák jók,rendesen gyümölcs ízűek. Főleg a citrus mix. A Pölöskeit próbáltam,az nem jött be.
2017. márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Hat ha engem kerdezel, akkor inkabb aa sima. Nem is birom az edesitok izet, meg a velemenyem sem tul jo roluk. Vagy a legjobb a hazi, ha van ra lehetoseget kesziteni/venni. Azt ugy csinalod, ahogy neked jo es tutira tudod, mi van benne.
2017. márc. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%
Én a cukorízűeket nem bírom, amik cukorral készülnek, rettenetes mellékízük van.
2017. márc. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!