Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Magyarorszagon lehet valahol...

Magyarorszagon lehet valahol taurines energiaitalt venni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 3. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Monstert? Bárhol.
2017. ápr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Rockstar, én csak ennél láttam


Monsterben hogy lenne már?! Be van tiltva a taurin..

2017. ápr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Kisboltokban gyakori hogy taurinos szlovák import Red Bull-t adnak, úgy tűnik valaki a csipszadót megkerülve nagy mennyiségben hoz be onnan Red Bull-t.
2017. ápr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Sunlife Energy pezsgőtabletta
2017. ápr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem betiltva van, hanem adóztatva. És hogy ne kelljen fizetni inkább kivették belőle.

Kisboltban azért kapsz mégis taurinost néhányból, mert évi pár litert el lehet adni adómentesen, amit nyilván túllépnek mindig, de ki tudja azt ellenőrizni. Nagy boltnál meg megoldhatatlan ez a módszer.

2017. ápr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Így van ahogy az előttem lévő írja, + amég van rá áfa fizetve a kutyát nem fogja érdekelni hogy taurinos (Rockstart-t Cannabis, Gangster illetve elvétve Sharkot) láttam ami taurinos, na meg persze a red bull amiből láttam már ukrán,lett,üzbég!!,lengyel és nemzetközi változatot is ami valami elosztón mehet keresztül ugyanis nem hizsem hogy az osztrákokból, üzbégbe viszik majd onnan hozzák vissza, egyébként van olasz-lengyel, illetve cseh-szlovák petes, üveges lengyel red bull de még 473, 591ml-s red bullok is, thaföldi arany red bull.. csak ügyesnek kell lenni, figyelni kell kisebb boltokat stb és meglehet szerezni őket!
2017. ápr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
+ Müller boltokban nem is olyan drágán, taurinos osztrák red bullok + action energiaital az is taurinos!
2017. ápr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%

Ugyan nem energia ital, de táplálékkiegészítő boltban pl Scitec kapsz edzés előtti formulákat, abban szokott lenni.


Nagyon óvatosan, nagyon erősen pörget, nekem konkrétan a szívem majd meg állt, annyira elkezdett dobogni.

2017. ápr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!