Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ti mennyit szoktatok fizetni...

Ti mennyit szoktatok fizetni egy adag kávéért, ha kávéztok valahol? Szerintetek megéri? Kíváncsi vagyok. Gondolkodok hogy kávéval foglalkozzak.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 12. 15:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Átlagban 300-500Ft, a legtöbbet Monacóban fizettem egy csészéért, kb 2500ft volt majd' 10 éve, na ilyet azért nem csinálok sűrűn.
2017. ápr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha minőségi, finomm kávét akarsz száz ft-ért adni, piszok hamar csődbe mész, mert a jó kávé beszerzési áron is rohadt drága.
2017. ápr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Vannak roppant drága kávék, olyat csak végszügség esetén... Egyszer fázva motorról leszállva benzinkúton ittam drágát. Azon pont nem volt olcsóbb, pedig szokott lenni.


A legtöbb kávé nekem messze túlárazott s nincs rá szükségem. Amikor nem vagyok itthon, szinte sosem iszom kávét. Mondjuk ebben az is közrejátszik, hogy nem eszem tejet és cukrot, viszont az üres kávét sem tudom szeretni. Ínyenc nem vagyok benne, de azért nem teljesen mindegy, milyen a kávé. Egy rendes, finom kávéért adnék kicsit többet, de jópárszáz forintot semmiképp, max. egy flancos éttermezés keretében...

Vannak különleges kávék, azok még nekem is többet érnek. Olyan kávéért, amit itthon is bármikor csinálok, nem érezném indokoltnak a magas árat, bár tudom, hogy az italok így működnek. Szerencsére a sör ár/érték arányával nincs bajom a sörözőkben sem. De vizet nem vennék drágán, ahogy rántottát sem. Ha már fizetek, legyen különleges.

2017. ápr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
120-250, attól függ, hogy kávés tejitalt veszek, vagy kávézóba ülök, vagy automatázok, változó.
2017. ápr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!