Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik a legjobb energia ital?

Melyik a legjobb energia ital?

Figyelt kérdés

2017. jún. 14. 22:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
76%
nekem ez: [link]
2017. jún. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően mindet szeretem, párat leszámítva. A cukormentesek, meg a félig cukormentesek kiesnek rögtön. Meg persze ami elmebeteg árba kerül. Többi az rendben van, nem zavar a 15mg és a taurin hiány se, amúgy se pörgés miatt iszom.

Legtöbbet Watt ízesített megy (almakörte, dinnye, fehéreper), de a Hell is jó, Adrenalin is jó, Burn is ha akciós árban van.

Monstert ritkán iszom, nekem sok a fél liter egyben és legtöbbnek túl erős íze van. A VR46 az ami tényleg finom, esetleg a Rehab, csak már évek óta az is majdnem cukormentes így nem is veszem. Sajnos a Monster ráállt nagyon erre, az új Hamilton is ilyen, nem is vettem csak egyet megkóstolni...

2017. jún. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

A "sima" hell.

Nincs semmi erős íze valami ízfokozótól vagy kiló cukortól,hanem karakteres "sima tuttifrutti" íze van,de karakteres mellé.

Mellette a kiwis hell ami nagyon bejön.

Illetve fura módon : a sima zöld sparos energiaital aminek finom íze van, a piros nyitósnak <-- ebben a pillanatban felejtettem el a nevét :)

Régen volt az adrenalin fél literesben,meg kis dobozosban,édesebb volt mint a többi,de jól állt neki.

Meg a winter edition watt ami még bejön.

Nem szeretem azokat az ízesítetteket ,amik csak nevükben energiaitalok,és nulla "tutti frutti" íz

2017. jún. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Monsterből a sima zöld, VR46, Ripper (sárga)

Hell Red Grape


22-es te hol vettél Hamiltonos Monstert? Én még sehol se láttam.

2017. jún. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Tescóban vagy sparban raklap szám láttam pár hete
2017. jún. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Kecske.9000 válasza:
Cannabis energy drink, Adrenalin, Bomba
2017. aug. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!