Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Csak szerintem van a Pepsi...

Csak szerintem van a Pepsi kólának nagyon furcsa és kellemetlen utóíze?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre több Pepsit iszok és azt veszem észre hogy nagyon kellemetlen lesz a szájízem a fogyasztása után főleg akkor ha sokat iszok. Csak én tapasztalom ezt vagy esetleg van más is?

2017. jún. 17. 22:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
44%
Jujj, kitisztult?
2017. jún. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Bihar Valatonon ***** válasza:

Kitisztult :DDDDDDDDDDDDDD Jó isten....

Kérdezőnek meg: Sűrűn iszom Pepsit sosem éreztem még ilyet...mintha változott volna valamennyiben az íze egy ideje, de ilyesmiben nem...

Aki meg Pepsi helyett Cocát iszik....részvétem....és hogy abban nincs édesítőszer?! Te hol élsz ember?! :DDD

2017. júl. 4. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A Coca-colában több a víz, a Pepsiben több a cukor.
2017. júl. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs kellemetlen utóíze.
2017. júl. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
69%
Szerintem is édesítőszeres utóíze van a Pepsi-nek. De nem is csak utóíz, eleve édesítőszeres íze van. Kicsit, mintha a Coca-ból a light-ot innám. Azt nagyon utálom amúgy, a sima a nyerő. A Pepsi nem nagy kedvencem, bár ha jól be van hűtve, tényleg, annyira hogy már fagyos legyen, akkor nem rossz. Szobahőmérsékleten viszont túl édesítő ízű.
2017. júl. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Bihar Valatonon ***** válasza:
Szerintem te nem Pepsit szoktál inni, ha az neked édesítőszer ízű :D
2017. júl. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem mintha marná a torkom mostanában... Csehországban is ittam Pepsit, ott olyan volt, mint régen. Semmi marás, vagy utóíz
2017. aug. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A Penny-ben kell venni 2,25 l-es Pepsit, abban cukor van és nem édesítőszer!
2017. szept. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Függ attól is, hogy hol készítették el véglegesen.
2017. szept. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!