Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért szidják sokan a kólát,...

Miért szidják sokan a kólát, hogyha az alkohol és a cigaretta sokkal károsabb mint a kóla?

Figyelt kérdés

2017. júl. 24. 17:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%

No, én nagy üdítőfogyasztó voltam (Mountain Dew és Dr Pepper forever!). Most már alig iszom ilyesmit, semmiféle cukrosat. Viszont ha néha lecsúszik egy-egy pohár Dr Pepper, a fogaimon érzem, hogy marja őket a sav.


Szóval amióta lemondtam a kólázásról meg a nassolásról, nem kell annyit járnom a fogorvoshoz és kis odafigyeléssel a 182 centimhez a 76 kg (most már végre izom!) egész jó.

2017. júl. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
65%
nem rossz a kola. sportolokent mar sokszor hozott vissza az ajulas szelerol, de pl a napi ket litert nagyon is sokallom. nagyon jol tud esni, de ugyan akkor rettento egeszsegtelen is. szemely szerint meg mindig jobb mint a cigi vagy az alkohol. legalabb nem zavarsz vele masokat, mint amikor masok arcaba fujjak a fustot vagy ha osszehanyod a buszt hazafele mert annyira jol birod a kannas bort
2017. júl. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
65%

Mert mindig kell valami amit szidni lehet. Ettől még a kóla se lesz egészséges, de köze nincs a kettőnek egymáshoz. Pláne azért nem, mert a kóla semmivel se károsabb, mint akármelyik cukros üdítő, jegestea, szörp, vagy minden színes cukros lötty. Mégis mindig kiemelik és ezek el vannak felejtve.


Az meg pláne vicc, mikor a kóla szidása közben valaki szépen szürcsöl helyette épp valami más löttyöt vagy épp cukormenteset.

2017. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
66%
Nem szidják, hanem lenézik inkább a kólát fogyasztókat, mert az ember nem olyan bátor és erős, ha kólázik,mint aki beba***z egy felest.Aki meg azt mondja, hogy a cukor káros az egészségre az egy barom. Ennyi erővel akkor a só is az.Valaki itt azt írta, hogy egy cukros azt mondta, hogy inkább dohányzott volna, persze a tüdőrákos,meg májcirrózisos, meg szívesebben zabálná a fagyit nem? Miért nem azt mondja, hogy inkább sportolt volna? . A cukorbetegségnek úgy tudom a legfőbb oka a nem megfelelő táplálkozás, és a mozgásszegény életmód.
2017. júl. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!