Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ti szoktatok venni ásványvizet...

Ti szoktatok venni ásványvizet vagy spóroltok inkább rajta és isszátok a csapvizet?

Figyelt kérdés
2017. júl. 30. 01:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
82%

igen, de nem szentkirályit meg fonyódit.

lidlben a legolcsóbbat.

2017. júl. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
77%
Ásványvizet veszünk, nem iszunk csapvizet.
2017. júl. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
91%

Szia!


Ne spórolás miatt, de elég gyakran iszok csapvizet. Sőt, gyakrabban, mint palackozott csapvizet :D :D :D (mert ugye tudjátok..?) Egyszerűen nincs kedvem cipelni. Gyermekem még nincs, csak a drága albérlet. Vizen nem spórolok.

2017. júl. 30. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
84%
Magyarország területének 78%-án a csapvíz is ásványvíz minőségű, ha csak nem valami öreg házban laksz dzsuvás vízcsövekkel pénzkidobás a palackozott víz.
2017. júl. 30. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
44%
Drága4#-es válaszoló,magyarország területèn 70%-ban 30-èvesnèl règebbi házak vannak szerinted azokban milyen lehet a vizcső hálozat?
2017. júl. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
87%

Cipeli a nyavalya a palackozott csapvizet! :D


Ha mégis rémhíreket hallok a csapvízről, akkor előveszem a vízszűrő kancsómat... Bár tény, hogy lustaság miatt ritkán használom.

2017. júl. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
84%

#5

Az csak attól függ mennyire van karbantartva. Amúgy az meg egy másik dolog hogy a bolti olcsó ásványvizek 90%-a szintén csapvíz tehát kb ugyanott vagy azzal is.

2017. júl. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
80%

"Ha mégis rémhíreket hallok a csapvízről, akkor előveszem a vízszűrő kancsómat.."


Azt ugyye tudod, hogy a vízszürö csak az ásványi anyagokat szüri ki, a nitrátot, vegyszereket nem!

2017. júl. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
80%
Laktam már olyan helyen, ahol inkább nem ittam a csapívzből, de most csapvizet iszok. Nem spórolásból vagy környezetvédelemből, egyszerűen csak kézenfekvőbb.
2017. júl. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm mindenkinek,ment a zöld pacsi! :)

Mi csak ásványvizet iszunk,egyedül a macska iszik csapvizet,de ő is csak folyó csapvizet! :) Hogy miért,nem tudom,azt és úgy kéri!

Városon lakunk,panelban,nem tudom milyen lehet a csőhálózat,de őszintén ez eszembe nem jutott,hogy redvás,szutykos lehet! :) Tény,a fazékba ha engedem,voltak már benne ilyen kis fekete valamik!

Havi 1x hozunk 6-8 kartonnal,2 naponta nem cipelgetném gyalog!

Ahol lehet Én is spórolok a vízzel,de így is 12 ezer körül van 2 havi számla,amit nem tudok sok vagy kevés-e,nincs összehasonlítási alapom!

2017. júl. 30. 09:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!