Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit igyak? Csapvizet, ásványvi...

Mit igyak? Csapvizet, ásványvizet, szűrt vizet? Melyik a legjobb, mert mindről hallani sok rosszat?!

Figyelt kérdés
2015. aug. 4. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztaltam,hogy a csapvíz az Magyarországon belül eléggé változó minőségű,de én ahol lakom ott nincs vele probléma,szóval azt iszom.Nagyon sokféle vizet próbáltam már ,ásványvizeket is,de úgy néz ki maradok a csapvíznél.
2015. aug. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ásványvizet folyamatosan nem tanácsos inni a magas ásvány-tartalom miatt. A szűrt vízből meg majdnem mindent kiszűrnek, ami a csapvízben benne van. Ha a csapvíz iható minőségű, akkor az a legalkamasabb.
2015. aug. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. aug. 4. 22:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ásványvíz jó, én is azt iszom.
2015. aug. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem a csapvíztől kiszárad a torkom meg fáj a hasam. Az ásványvíz se a legjobb, de én inkább azt iszom. Viszont úgy hallottam jó váltogatni a márkákat a más-más ásványianyag tartalom miatt.
2015. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A csapviz tele van piszokkal, mondta nekem itt a gyakorikerdeseken valaki hogy ilyen viztisztitonal dolgozott, mikor jött az ellenőrzés soha nem volt elég jó a víz, ilyenkor agyonklórozták hogy a következő mintavételre jó legyen, szóval a víz fogyasztói agyonklórozott vizet ittak mikor jött az ellenőrzést máskor meg egyszerűen nem érte el az elfogadható szintet
2015. okt. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én alacsony ásványianyagtartalmu vizet iszok, van aki azt mondja hogy a szervetlen ásványok lerakódnak a szervezetben, ez nem bizonyított tény de jobb félni mint megijedni
2015. okt. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!