Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Voltam nemrég az Egyesült...

Fodor Sanyika kérdése:

Voltam nemrég az Egyesült Államokban és azt tapasztaltam, hogy ott a Dr Pepper sokkal finomabb, mint itt Európában. Miért?

Figyelt kérdés
Cola, Dr Pepper

2017. aug. 5. 07:08
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Ez bármivel előfordulhat,attól még hogy egy lánc csinálja minden országba,más gyárban készülnek a termékek.
2017. aug. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Európán belül is van különbség coke és coke, milka és milka és társai között. A gyártó az adott lakosság igényeire próbálja formálni kicsit a terméket. Én is végigkóstoltam az usában a kedvenc üdítőimet. Volt ami jobban ízlett, volt ami kevésbé, de egyértelműen más.
2017. aug. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden "nemzetközi" terméket az egyes országokba más-más ízzel készítenek, annak megfelelöen, hogy az adott országból milyen rendelés jön - több/kevesebb cukor egyéb ízesítöl -, amit az ottani marketing alapján rendelnek meg, mert az az íz "felel meg" az ottani ízlésnek. Az, hogy ezt hogy határozzák meg, nem világos, de a gyártó ennek megfellö összetételben/ízben szállítja oda a terméket.
2017. aug. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek mellett az alapanyag sem mindegy.
2017. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hála a jó égnek, a Karamalz mindenütt Karamalz!
2017. aug. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
az USA-ban nyaralok jelenleg, es teljes mertekben megerosithetem! Tenyleg sokkal finomabb! :D
2017. aug. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!