Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik a kedvenc kávémárkátok?...

Melyik a kedvenc kávémárkátok? És miért pont az?

Figyelt kérdés
2017. aug. 20. 09:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Illy Qualita Oro Mert az ízlik legjobben
2017. aug. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Dallmayr. Mert ez a legfinomabb, amit eddig kóstoltam.
2017. aug. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A Dallmayrt én is nagyon szeretem!Crema d oro Intensat szoktam venni.Kedvencem még a Lavazza Qualita oro.Mindkettő 100% arabika.Illy-t még nem próbáltam,túl drága.:(
2017. aug. 20. 10:21
 4/19 anonim ***** válasza:
36%
Ezek kommersz vackok... en csak a brazil cafe do ponto-t rendelem, egyreszt mert ez teljesen mad mint az itthon kaphato izèk, masreszt sokkal finomabb. De leginkabb azert veszem ezt mert senki masnal nincs es igy mèg menôbb.
2017. aug. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

[link]

Jura kávégépünk van és nagyon finom frissen darálva.

2017. aug. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
Itt aztán senki be nem vallaná, hogy csak thibo-t iszik... Majmok.
2017. aug. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ez is erős pörkölésű?Pellinit is szeretem,de én eddig csak a Pellini Break Rossot próbáltam.Igazi Dél-Olasz ízvilág.
2017. aug. 20. 11:18
 8/19 A kérdező kommentje:

Van aki azt szereti!Én a Tchiboban is vannak jók,mondjuk nem a Family az tényleg ócska.

4-5 ezer/kg -nál én nem adok ki többet kávéra.Lavazza,Pellini,Dallmayrn ebben a kategóriában van.

2017. aug. 20. 11:21
 9/19 anonim ***** válasza:
61%

Én mindent megiszok nem vagyok Gourmand,de érdekes módon pld vannak olyan neves kávék,amik rosszabbak,mint pld egy saját márkás tesco,vagy spar kávé.

Tchibo family ,és a Paloma a nevesebbek közül,vagy a Bravo (az a bézs színű) sztem nagyon gyenge. és pesrze a nonanme kávék közül nagyon rosszak vannak. A sajátmárkásak azonban sztem egész jók.

ha mondani kell kedvencebbet,talán az eduscho dupla,ami sztem jó és olcsó is.

2017. aug. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Meglepő, de nekem a Mögenpick szemes kávéi ízlésnek a legjobban. Valahogy sokkal harmonikusabb ízük van mint a többinek, amit próbáltam. Pl. Lavazza, Illy, Segafredo. Azok is jók, csak nem annyira.
2017. aug. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!