Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc szereplőtök a...

Ki a kedvenc szereplőtök a Trónok harcából és miért pont ő?

Figyelt kérdés

2017. máj. 15. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Nekem a törpe, mert jópofa. Magát a színészt nem ismerem, de a karakter, amit alakít az szimpatikus.
2017. máj. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Talán Jon Snow vagy Ned Stark. Mindkettejük jóindulatú és nem egy ellenséges tahó, és hasonló igaz Tyrionra is. Ez az erősségük de a hibájuk is, Ned pl ebbe bukott bele.
2017. máj. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%
Tywin Lannister, Littlefinger, Oberyn Martell. Imádom az ilyen kompetens, okos, határozott szereplőket. A könyvből ide jönne még Doran Martell is, de a sorozatban teljesen kibelezték a karakterét. Varys meg... majd meglátjuk még hogy mit alkot. Eddig kevéssé nyűgözött le, de érzem én, hogy még a java hátra van.
2017. máj. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%
Ha csak egyet kell választani és a sorozat alapján, akkor Oberyn Martell. A színészi alakítás is tökéletes volt, a párbaja is a Mountainnel. A könyvből Littlefinger, csak a sorozatban őt is eléggé elcseszték.
2017. máj. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%

a könyvből arya.

mert ott vagány kis sorozatgyilkos.

2017. máj. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Ha a könyvet nézzük, akkor POV karakterek (akik szemszögéből látjuk a történetet) közül Ned Stark és Barristan Selmy. Ned azért, mert sokszor választhatta volna a könnyebb utat, de a hülyesége és nézetei miatt sosem tette ezt, és ebben valamilyen szinten magamra ismerek. Barristan Selmy azért, mert mindig a helyes utat próbálta járni, de mikor egyre inkább észrevette, hogy a helyesnek hitt út már nem biztos, hogy helyes, akkor jó volt látni a gyötrődését. Nem, nem vagyok "beteg", nem ezért szeretem a gyötrődését :D csak ez még emberibbé teszi szerintem.


Nem POV karakterek közül Tywin Lannister, Stannis Baratheon és Sandor Clegane a "Véreb".

2017. máj. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Jon és Stannis. Jon azért mert lentről kezdte, Stannis pedig a határozottsága és tapasztalata miatt.
2017. máj. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 M.A.G.U.S.fan válasza:
56%

Tyrion, mert amellett hogy szimpatikus és barátságos, rendelkezik emberi hibákkal is.

Tywin, mert teljesen racionálisan gondolkodik és sok tapasztalata van.

Véreb, mert hiába kegyetlen, mégis segít a Stark lányoknak,egyébként, szerintem az ő kegyetlensége csalódottságából fakad: Ki akar a Hegy árnyékában gyereknek lenni?

2017. máj. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
49%

Arya, mert röviden, az ő helyzetébe tudom magamat legjobban képzelni..Habár a sorozatban voltak nem olyan jó jelenetei is..

De őt követik: 2.Tyrion (vicces, emberi, őszinte, intelligens) 3. Oberyn (határozott) és Véreb/Sandor Clegane (egyszerűen imádtam az Aryával és Sansával való jeleneteit, egyáltalán nem gondolom gonosz embernek, teljesen megértem és együttérzek vele ;)

2017. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%

valóban.

aki lóval agyontapostat egy 10 éves kisfiút-a molnárlegény aki aryával kardozott-az nem gonosz ember...

amúgy érdekes ez a trónok harcában és a karakterekhez való hozzáállásban,jamie-vel van még ugyanez.

a pálfordulása után valahogy mindenki elfelejtette,hogy kivágott egy ártatlan kisfiút az ablakon aki nyomorék lett e miatt,meg hogy úgy le-szarta a fiai nevelését vagy inkább terelgetését,hogy szadista kényúr lett a nagyobbikból.

2017. jún. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!