Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Vélemény a Tesco-márkás őrölt...

Vélemény a Tesco-márkás őrölt kávéról?

Figyelt kérdés

Fenntartásokkal kezelem a Tesco márkáját, de vannak jó dolgai. Mostanában az őrölt kávéval szemeztem, arról szeretnék véleményt. Több fajtája is van, ilyen fekete csomagolásban, minden fajtának más színű sáv van a csomagolásán, és rá van írva a fantázianeve ill. két tulajdonsága... remélem így felismerhető. 1100Ft körül van.

A Tesco-féle teákkal nagyon megjártam, így nem szerentém kidobni a pénzem. Szerintetek megérős?



2017. szept. 20. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem éri meg. Egyszer vettem, habzik, kifut az íze sem a legjobb.
2017. szept. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Az biztos, hogy az instant valami rettenet. Olyat biztos ne vegyél.
2017. szept. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Én egyszer még nagyon régen kóstoltam, ihatatlan volt. Ha jól emlékszem el sem főztük.

Vegyél 250 grammos kiszerelésben, az nem olyan nagy érvágás anyagiakban, ha esetleg nem jönne be.

2017. szept. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a válaszokat!!
2017. szept. 20. 21:23
 5/6 akarkizoltan56 ***** válasza:
38%

tescoban semmit se lenne

szabad venni

2017. szept. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tesco finestből vettem Sumatra Mandhelinget, igaz szemest, de szerintem nagyon jó volt. A finest cuccok nem rosszak. A gazdaságos kategóriát kerülném.
2017. okt. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!