Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mit gondolnak az emberek...

Mit gondolnak az emberek azalatt hogy a Coca Cola az igazi? Mire gondolják azt hogy az igazi?

Figyelt kérdés

2017. szept. 28. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ez csak réges-régi reklámból marad kifejezés

[link]

2017. szept. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem az emberek gondolják, hanem a szlogent italáló reklámemberke!

(Mellesleg, már nem az igazi, mert eredetileg patikában forgalmazták, kokaint tartalmazott.)

2017. szept. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván, mert köztudott, hogy a Coca-Cola volt az első kólaízű üdítőital a világban, és még mindig olyan jók az eladások, hogy folyamatosan hatalmas marketing kampányokra képesek, és beletuszkolták az emberek fejébe, hogy a Coca-Cola a valódi, változatlan kólaízű ital, amivel semmi nem tudja felvenni a versenyt.
2017. szept. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy régebbi reklámkampányból van a szöveg.

Meg ez volt az első.

És egyébként nekem ez ízlik a legjobban. A sima, nem a zéró, light, stb. édesítővel elrontott édes löttyök.

2017. szept. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Mert az a legjobb.

Jó pár éve (na jó, van már annak vagy 20 éve is) volt egy Pepsi kampány, amelynek az volt a lényege, hogy az utcán vaktesztet végeztettek az emberekkel. Egyik pohárba Pepsit, a másikba Coca-Colát öntöttek, megkeverték a poharakat, majd meg kellett kóstolni, hogy melyik a finomabb. Na, én is sorbaálltam. Előttem egy nénike kóstolt. Letakarták a poharakat, ilyen forgatható kis tálca volt hozzá, hogy tényleg ne lehessen tudni, melyikben mi van. A nénike megkóstolta, a hoszteszcsaj pedig megkérdezte tőle: Na, melyik volt a finomabb, UGYE AZ AMI EBBEN VAN? Hm...Utána jöttem én, engem nem lehetett megvezetni, simán kiszúrtam a fincsi Coca-Colát. Hát ne vicceljünk már, SZAG ALAPJÁN meg tudom mondani, hogy melyik az, nem hogy ízre. A Pepsi egy fos.

2017. szept. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Hát, Coca Colából az az igazi. Attól, hogy megváltozott a recept, még az az igazi. Az volt az első, az eredeti márka, és az a legnépszerűbb, mert az a lefinomabb. Egy teszkóskólát vagy kólaízű dennis üdítőt nem lehet hasonlítani hozzá. :D
2017. szept. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a coca-cola sokkal jobb ízű , mint a pepsi. Pár éve még nem volt köztük nagy különbség.
2017. szept. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az volt az első, az a legnagyobb brand a mai napig. Régen szlogen is volt stb. És a legtöbb embernek jobban is ízlik.


Én megiszom a Pepsit is, nem olyan jó, de finom az is ettől még. A lényeg, hogy ne valami bóvli kismárkás édesítőszeres vacak legyen.

2017. szept. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!