Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Szárazjég teában?

Szárazjég teában?

Figyelt kérdés
Sziasztok, halloweenre szeretnek egy jo kis dekorációs, úgy gondoltam, hogy a teát úgy szolgálnám fel, hogy jön belőle ez a fehér köd. A száraz jég ugyan olyan, mintha sima jeget raknék bele, és utana iható a tea semmi rossz íz nélkül?

2017. okt. 14. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Miért pont teával? Szörp, gyümölcslé még elviseli ha szénsavas egy kicsit, de a tea elég bizarrul hangzik (úgy tudom hogy a direkt "jeges tea" ízű löttyök sem szénsavasak).
2017. okt. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam a teára, mert a száraz jég csak a forró hőmérséklet hatására olvad meg ilyen látványszerűen
2017. okt. 14. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Én egyszer kipróbáltam a valódi jeges teát, egy pohár teába 1 jégkockával és másodpercek alatt hidege hűtötte. Ha berakod a -80 fokos szárazjeget a teába szerintem azonnal lehűti és nem tud a forróság érvényesülni. És még csak nem is gusztusos:

https://www.youtube.com/watch?v=EypbbTy9slc

2017. okt. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2017. okt. 14. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
#3 hát ezután én nem hogy nem innék bele, inkább papot hívnék :D
2017. okt. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5, szerintem pont az a lényeg, hogy így nézzen ki. Egy halloween buliba tökéletes, olyan, mint egy fortyogó varázsital.
2017. okt. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy a szárazjégtől szénsavas lesz a tea?
2017. okt. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!