Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hol tudnék beszerezni olcsón...

Hol tudnék beszerezni olcsón jó minőségű gyümölcslevet, ha nem is száz százalékosat, de valami jobbfélét? (lehet webes is, bármi)

Figyelt kérdés
2017. nov. 9. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom melyik multinál, vagy üzletben lehet kapni otthon, de a weak up gyümölcslevek elég jók. 100%-os a szőlő, narancs, alma, de pl a sárgabarack és feketeribizli is 40-50%.

Én Ausztriában veszem, 80-90 cent per liter.

[link]

2017. nov. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt kint pl Pennyben lehet kapni. Talán otthon is van.
2017. nov. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Veszel egy gyümölcscentrifugát!
2017. nov. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Semmiképpen sem csinálok én, sokkal fontosabb dolgokra sincs időm egyedül három gyerekkel, (férjem külföldön dolgozik).
2017. nov. 9. 13:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
[link] literes 100 %-os gyümölcslé (alma, szilva ... - Jómagyar.hu
2017. nov. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Esetleg nem kéne felesleges cukorral tőmni a kölyköket... csapvíz, annál olcsóbb nincs
2017. nov. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

mindig vizet iszik a lányom, de néha kell valami, magamnon is érzem, reggel legalább. Ő még reggel is csak vizet akar. Az nem jó. Teát, tejet nem issza. ez az egy, amit elfogadna, azt mondta, reggelire.

Tehát jár neki!! :D :D

2017. nov. 9. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!