Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A bubbleology-nak a krémást...

A bubbleology-nak a krémást teái finomak? Olyan mint egy milkshake? Tej alapú?

Figyelt kérdés
Már kósoltam a sima gyümölcsös teákat. Azok finomak. De a krémes teákra is kíváncsi vagyok, de előbb meghallgatnék pár véleményt. Mivel nem akarok kidobni 1300 ft-ot az ablakon ha nem ízlik.

2017. nov. 13. 15:20
 1/2 anonim válasza:
30%
en a bubbleologyba azt nem ajanlom sot en a helyet sem szeretnek vannak sokkal olcsobb es sokkal finomabb bubbleteak is
2017. nov. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, finomak. Nekem ízlenek!

Kérhetsz kis pohárban is, és akkor az olcsóbb mint egy nagy pohárral. És ha esetleg nem ízlik, akkor a kicsi az könnyebben elfogy mint egy nagy.

A kicsi 990ft.

A nagy 1190ft.

Ha kérsz bele zselét, szétpattanó golyócskát, vagy tápióka gyöngyöt akkor az ára plusz 100-110ft.+1 ingyenes.


Szerintem egyszer érdemes kipróbálni, aztán majd meglátod, hogy neked ízlik-e vagy sem.


A honlapjukon ezt írják róla:


Milyen fajta tejet használnak a krémes teákhoz?


Krémesítő porokat használunk. A kakaó 100%-os, a kókuszpor 64%-ban tartalmaz szárított kókusztejet, ezenkívül valamennyi krémes ital tejterméket, nátrium-kazeinátot (tejfehérjét) tartalmaz. Ezért használjuk a krémesítő por és a krémes tea megnevezést.

2017. nov. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!