Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A kólát mi tesz ennyire...

A kólát mi tesz ennyire ihatatlan moslékká? Illetve az ilyen negatív tulajdonságait nem veszik észre az "okos" emberek?

Figyelt kérdés

A Coop-os, Pepsi, Dr Pepper, Coca és még szerintem az itthon nem forgalmazott barna kólákból iszok egy kortyot és azonnal megpuhítja a fogamat, utána legalább egy óráig olyan hatású a fogsorom mintha agyagból lenne..

Most már befejeztem a barna kólázást, érdekes módon ha egy nap megiszok 3-4 különböző féle energiaitalt, ugyanolyan finom puha a fogzománcom, és nincs semmilyen mellékhatásuk.


2017. dec. 12. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
3-4 energiaigal? Biztos sokkal jobb mint a kóla... egészséget.
2017. dec. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hallod, ha neked puha lesz a fogad bármitől, akkor sörgősen menj orvoshoz, mert agyban vagy bolond vagy súlyos beteg vagy.


A másik, akkor minek iszol ilyeneket? Napi 3-4 energiaital? Te vagy az "okos" ember, szívem.

2017. dec. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért ilyen népszerű a kóla, mert ihatatlan mocsok. Egyébként nem puhítja fel a fogzománcot, ha így lenne, már nem lenne fogad. Semmivel sem károsabb és másabb hatású a szervezetedre, fogaidra, mint az energiaital. A kóla miatt fogaidra rakódott lepedék miatt érezheted puhának a fogad.
2017. dec. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
A kolan felnott egesz amerika! Nem volt es nincs is vele semmi baj. Azert talaljak ki a kulonbozo hulyesegeket egyes termekekrol, hogy megprobaljanak piacot teremteni az ujdonsagoknak is. Megis legtobben tovabbra is a kolat isszak.
2017. dec. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"A kólát mi tesz ennyire ihatatlan moslékká?"


Öcsém, ha nem teszik, akkor minek iszod???

Ne igyad!

Ez ilyen egyszerű.

2017. dec. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A Te fogaiddal, van akkor a baj! :) :D
2017. dec. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jajj, de szeretem az ilyen mindenki hulye csak en vagyok helikopter embereket. Szoke kolat hol lehet kapni amugy? Meg figyu teso, orulj neki, hogy puha a fogad! Kisebb esellyel torik! Tudod, mi tortenik azzal, ami nem hajlik...
2017. dec. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"A kolan felnott egesz amerika! Nem volt es nincs is vele semmi baj." - te sem jartal meg egy percet sem az USAban ugye? En itt evek majdnem 20 eve. Ennyi kover, beteg, amorf, torzra hizott embert nem lattam sehol Europaban mint itt, pedig eltem nehany orszagban.

A kolaban foszforsav van, ami felpuhitja a zomancot, ezert erzed ilyen furcsanak a fogaidat.

Napi 3-4 energiaital hosszutavon kikeszit a mellekvesedet.


Az USAban minden masodik ember valamilyen kronikus betegsegben szenved! [link]


[link]


[link]

2017. dec. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Megpuhítja a fogam" :D. Hát apám el sem tudom képzelni milyen fogaid lehetnek,inkább menj fogorvoshoz ,mert nagy gondok lehetnek...

Más ember nem panaszkodik ,hogy puha a foga kóla ivás után ,mintahogy én se. De nálad nagy gondok lehetnek.!!!

2017. dec. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem puhul meg tőle a fog, csak a nyelvvel érezni furán. Foszforsav sincs már benne annyi, mint régen. Úgyhogy kevésbé jó tisztítószer, aki esetleg annak használta.


Lehet inni mindent, csak ésszel.

2017. dec. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!