Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a helyes de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a helyes de hűvös pasikról?

Figyelt kérdés

Aki helyes jóképű okos gazdag...stb a felszínes tulajdonságokban mind pipa.


De közönyös, hideg, levert, negatív, és pesszimista.



2012. dec. 13. 15:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Az,hogy meghagyom a közönyös, hideg, levert, negatív, és pesszimista csajoknak őket!
2012. dec. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
oké
2012. dec. 13. 15:11
 3/17 anonim ***** válasza:
"helyes jóképű okos gazdag, de egy hülye f@sz magyarul" Egyszerűen passz.
2012. dec. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Tehát valójában semmi pozitív tulajdonsága nincs,a pénzéhes kis csajoknak lehet bejön amúgy,ők szeressék az ilyentet.....én szép lány vagyok,van jelenleg is egy-két ilyen hódolóm,de azt hiszik hogy érdekelnek :)

Amúgy a főnököm pont stimmel a leírásodnak,és folyamatosan randival zaklat,azt hiszem kénytelen leszek lassan munkát váltani... :(

Ezerszer inkább egy normális,átlagos pasi,mint egy depressziós jóképű,na meg kinek mi a jóképű...nekem valamiért a macis pasik jönnek be.

2012. dec. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
"közönyös, hideg, levert, negatív, és pesszimista." Ha megtudod magyarázni az okát,h miért vagy ilyen,akkor lehet,h semmi bajom nem lenne ezzel!
2012. dec. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

gondolom a pénzel sem 72-es :)

amúgy lehet depressziós

2012. dec. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kedves 74-es,a véleményed rólam tartsd meg nyugodtan magadnak,mert sz*rt sem érdekel! ;)
2012. dec. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%

"jóképű okos gazdag"... ilyen nincs. Megmondom miért.

Aki jóképű és gazdag, az sík hülye,

Aki okos és gazdag, az bűn ronda,

Aki pedig okos és jóképű (ez lennék én), az meg csóringer, mint a templom egere.

2012. dec. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Az , hogy valakinek van pénze , avagy nincs , szerintem semmit sem jelent. Én nem érzem magam ettől többnek , és mások sem tartanak ettől többre.

Hogy úgymond "jól nézek ki" az már tényleg számít némi előnyt csajozás téren de inkább a felszínes csajok körében.

Az , hogy okos vagyok , valójában nem is igaz , talán csak látszatra tűnök annak , csak azért írtam , annyian mondták már , a kinézetemre detto...


De mégsem érzem magam jól a bőrömben , mert az első szerelmem nagy csalódással végződött , azóta fölvettem ezt a "védekező pózt" h eleve mindenhez úgy állok hozzá , hogy nem sikerül , azért vagyok ilyen hűvös , nem akarok több csalódást. Így ha eleve a legrosszabbra készülök fel , csak jobb lehet...

2012. dec. 13. 16:17
 10/17 anonim ***** válasza:

Valószínűleg mélyebb oka van ezeknek a tulajdonságoknak.

Kielemezve;

a közönyösség pont a "jóképűségből" adódik ha minden lány lohol utánad az egyeseknek lehet idegesítő s inkább közönyös marad a lányokkal szemben. Mindegyiket ugyan olyannak véli ezért nem érdekli igazán.

okos - aki mindent tud annak unalmas az élet :) na jó gondolom nem így értetted az okosat, ne aki tehetséges valamiben - és még helyes is - azt elítéli az emberiség és ez a fajta kiközösítés okozhat levertséget még ha látszólag úgy mutatkozik hogy foglalkoznak veled.

na meg hogy még gazdag is... azért ez a világnak már "sok". A fiúkhoz képest túl szerencsés a lányoknak meg túl vonzó ajánlat.


Szóval érthető a kialakult helyzet. Meg akinek mindene megvan, annak nincs miért küzdeni.

Ajánlom neked a A közöny című könyvet szerintem pont neked való.


Amúgy a hűvös álca mögött is dobog egy szív.

2012. dec. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!