Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A szódásballonokat fertőtlenít...

A szódásballonokat fertőtlenítik a gyártók kívül is, száját, ilyesmit?

Figyelt kérdés

#higiénia #szóda #szikvíz #ÁNTSZ #KÖJÁL #közegészség #tisztiorvosi szolgálat
2018. febr. 12. 19:36
 1/4 anonim válasza:

Láttam pár szódaüzemet, de ilyesmit sosem csináltak a palackokkal, ballonkiölőkkel.

Mellesleg tudod, hogy az 1900-as évek elején azért díszítették sárkányos, kakasos és hasonló ágasbogas alakzatokkal a szódásüvegek kiömlőjét, hogy nehezebb legyen beöntésre használni?

2018. febr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nemcso ***** válasza:
Nem, szimplán megtöltik ismét.
2018. febr. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem hittem, őszintén szólva azt gondoltam azt mondjátok majd, hogy többféle módon is sterilizálják. Főleg, hogy én is hallottam, hogy a prostik használják két kuncsaft között. A beöntés is rohadt durva.
2018. febr. 13. 12:35
 4/4 anonim válasza:
Úgy néz ki? Ha egyáltalán foglalkoznának vele, hogy legaább vízzel lemossák, akkor minimum tiszta lenne, amikor kézhez kapod. Gázpalackokat töltöttünk, na azt nem kívánom senkinek, aki kicsit is finnyásabb! Undorítóak a palackok, töltik és küldik tovább a vevőknek.
2018. febr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!