Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hogyan bonthatnám ki a vizes...

Hogyan bonthatnám ki a vizes palackot?

Figyelt kérdés
Éppen kórházban vagyok, és nem tudom kibontani a 0,5L-es vizespalackot. Tettem rá ruhát, mindent de nem megy! Segítség!!!

2018. márc. 15. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy erősebb kezű embert 10 méteres körzetben és kérd meg!

Ha nem találsz, szerezz egy kést vagy ollót és vág fel vele a kis műanyag bizbaszokat, amik a kupakot fogják!

Ha nem megy, menj vissza a közértbe, ahol vetted, és cseréltesd be vagy nyittasd ki!

2018. márc. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A palackkal van gond vagy te vagy túl legyengült? Mindkét állapotban nyugodtan kérj meg valakit, segíteni fog.
2018. márc. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Megkértem egy erős embert, és kinyitotta.
2018. márc. 15. 19:32
 4/6 anonim válasza:
Ugyanigy voltam, csak éjszaka, fel kellni meg nem tudtam, szóval reggelig várnom kellett de tuleltem😂
2018. márc. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nevettem egy kicsit, amikor megláttam a kérdést, mert egyszer én is jártam hasonlóképpen.

Voltam bulizni egy helyen, ahol másnap reggelre ketten maradtunk egy akkori barátnőmmel és teljesen másnaposan próbáltunk felbontani egy üveg vizet, mert a csapvíz nem oltotta a szomjunkat. Végig olvastuk a gyk-n az összes ilyen kérdést, kilyukasztottuk a kupakot, földhöz vágtuk, megpróbáltuk késsel leszedni, de semmi nem jött be, végül a barátnőm apja bontotta fel.

Soha semmi nem fogott úgy ki rajtam, mint az.

Egyébként mielőbbi jobbulást!

2018. jún. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, szerencsére már egy ideje kijutottam a kórházból, és sikerült kibontani is az üveget!
2018. jún. 23. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!