Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyen ízesítésű Pepsik léteznek?

Milyen ízesítésű Pepsik léteznek?

Figyelt kérdés
Ugye bejött most a wild cherry, és a lime. Ezeken kívül van még olyan ízesítés amit itthon nem lehet például kapni, csak külföldön, vagy esetleg néhány különleges boltban? Néztem a wikipédián, de abból nem tudtam kimenni, a pepsi oldalán pedig nem találtam meg pl. a limeosat se

#íz #Pepsi #lime #wild cherry
2018. ápr. 3. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
2018. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Popsi Kula. Vagy ha mást rögtönöznék, akkor meg az.
2018. ápr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt Németországban van gyömbéres Pepsi max.

[link]

2018. ápr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó... szuper, helyileg hol? :)


Átugranék érte kíváncsiságból :D

2018. ápr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én Berlinben élek, a Rewében szokott lenni. De neten egyszerűbb rendelni, talán ahhoz még ide sem kell kijönni :)


Egyébként nekem nem ízlett, de én általában nem szoktam gyömbéres cuccokat inni. A férjem imádta. Gondolom aki amúgy is szereti a gyömbért, annak nagyon bejön.

2018. ápr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Üdv Pepsi max ot gyömbéres ízben + málnásat budapesten a British Store ban is kaphatsz + nem pepsi de van barackos coca is. [link]
2018. ápr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!