Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Áporodott ízű energiaital,...

Áporodott ízű energiaital, hogy lehet, megromlott?

Figyelt kérdés

Minden nap azt veszem, de tegnap nem bírtam meginni, mint egy possadt víz, olyan íze volt.

Ihatatlan.


2018. ápr. 18. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg poshadt volt. Szavatosságot nem nézted? Az olyat nem is érdemes meginni, mert hamar kijöhet újra valamelyik végleten. :D
2018. ápr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem minden energiaitalnak posshadt íze van. :D De ha nálad nem ez volt az első, és a többi ízlett, akkor biztos az volt. (Kivéve ha antibiotikum kúra alatt állsz, az is ronthatja az ízérzékelést.) Ettől függetlenül nézd meg a szavatossági időt.
2018. ápr. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez az egy volt rossz, áporodott ízű...

De mi megsérülhetett? Intersparban volt.

2018. ápr. 19. 08:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted az energiaitalnak nincs szavatossági ideje? Csak mert nagyon firtatod, hogy ugyan mi lehet...
2018. ápr. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Aznap vettem, meg egy nagy Sparban azért, minden nap elfogy ebből a készlet. De nem néztem meg.
2018. ápr. 19. 09:57
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, ha sérül a doboz egy pici lyukon, levegő jut be, majd a cukros lé ami a sérülésen kijut az ráragad és visszatapasztja, lezárja újra a dobozt a szénsav ismét keményre fújja, majd szépen megromlik a lejárati időn belül is. Nagyon ritka de előfordul, bajod nem lesz tőle, nyilván meginni nem kell hanem kidobni.
2018. ápr. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!