Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Túl sok energiaital fogyasztás...

Túl sok energiaital fogyasztás tünetei?

Figyelt kérdés
Évek óta nagyon sok energiaitalt iszom, eleinte csak heti 1-2 ittam de 1 éve már kb. hogy naponta megiszom 2-3 is akár. Eddig nem volt semmilyen komolyabb tünet amit az energiaital váltott volna ki. Most sincs ugyan, csak fejfájások, folyamatos remegések, állandó fáradtság. Számíthatok esetleg a későbbiekben komolyabb tünetekre? Forduljak orvoshoz hogy ilyen sokat iszom?

2018. márc. 2. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb 6 éve iszom napi szinten (már csak heti 2)

500mlst

Amit tapasztaltam: könnyebben lesz gyomorsavam.

Merevedési zavarokat okoz ( hozzá teszem azért h lelki okai vannak inkább )

Túl sok fogyasztás esetén meg kicsit rosszul leszek.

2018. márc. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az esetleg előfordulhat hogy, depressziót is kiválthat?
2018. márc. 2. 09:52
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

az energiaital inkább élénkít. A problémák inkább az észre sem vett stresszből erednek. Valamilyen lelki feszültség szokott a háttérben lenni.


Sokan nem is hiszik el, hogy a munkahelyre autózás félórája alatt is feszült az idegrendszer, csak nem tűnik fel.


A túl sok energiaital fogyasztásának káros tüneteit a dobozán megtalálhatod.

2018. márc. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

"Csak" fejfájás, folyamatos remegés, állandó fáradtság?

Nem elég ez neked?

2018. márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Hirtelen nekem belehasított a fájdalom a szívembe, levegőt se kaptam pillanatokig. Ezután letettem, kb 2 hétig hozzám se lehetett szólni, bármennyit aludhattam, mégis hullafáradt voltam; izomrángások; indokolatlan idegesség mindig.

Max napi 2-t ittam, de inkább 1-et.

2018. márc. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2018. márc. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

Depresszió? nem, inkább pont, hogy jó kedvem lett tőle.

Valóban élénkít, pörgök tőle, alvási gondokat nem okoz (ha nem este iszom)

Amit írtak, hogy lelki ok meg stressz és stb, nos hát igen, kitudja mi váltotta ki valójában a bajt.

2018. márc. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!