Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Tudtátok hogy a Fanta narancs...

Marshallericsen kérdése:

Tudtátok hogy a Fanta narancs üdítőnek tök olyan az íze mint az olcsó narancs üdítőnek csak 3-4 szer annyiba kerül?

Figyelt kérdés
2018. máj. 2. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Kösz az infót.
2018. máj. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem rossz narancshéj íze van, így max 5 évente egyszer veszek, akkor is más miatt..

Az olcsó narancs üdítőket meg ne sértegesd légyszives az összehasonlítással, sokkal jobbak 😁

2018. máj. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Tudtátok, hogy se Fantát, se más olcsóbb cukros üdítőt nem kell venni, mert a csapvíz is iható, olcsó, és oltja a szomjat?

Minél többet tud az ember.....

2018. máj. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 maoriérzések ***** válasza:
76%
Mindig tanul az ember :)
2018. máj. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Szénsavas helyett én jobban szeretem a mentes narancsléket. Van érezhető különbség azon a kategórián belül is, nem mindegy, h nektárt, lét, v h hány százalékos gyümtartalmú italt veszel. De még azt is érdemes nézni, h ne sürítményből ksézüljön.
2018. máj. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A gyümölcslének még mindig az a rohadt nagy baja, akármennyire is természetes, hogy a húsa nélkül többszörös értékeket megeszik az ember és ennek megfelelő cukrot is visz be. Persze rostanyag meg vitaminok töredékével, mert azt kiszedi a gép belőle.

A gyümölcs az csak természetes formájában megzabálva egészséges, minden más verziója már rosszabb.

2018. máj. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Trevor. ***** válasza:
Sőt, a Lidlben kapható Freeway narancs 2l-es, 200Ft-ba kerül és finomabb, mint a Fanta.
2018. máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudtam, nem is veszem
2022. júl. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!