Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A Coca-cola és a Fanta Narancs...

A Coca-cola és a Fanta Narancs íze már nem a régi. Szerintetek is?

Figyelt kérdés
Szerintem a Coca-cola meg a Fanta Narancs már nem hozza azt az ízvilágot mint régen. Szerintetek is változhatott ízben? A Fanta mintha kesernyésebb lenne.

2016. aug. 26. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A Fantáról egyértelműen állítom én is, hogy változott. A Coca-Colán nem érzem.
2016. aug. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A Fantán én is észrevettem. Sajnos nem tudom mit változtattak meg benne. De kesernyésebb az íze. 😐 A Coca Volán én sem vettem még észre csak a Cherry-snél. Az egy picit mintha iztelenebb lenne.
2016. aug. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én Ausztriában élek, ha hazamegyek a kólát mindig kicsit olyan szappanosnak érzem, nem annyira ízlik. :/
2016. aug. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor ezt más is észrevette.

A Colánál csak egy kis minimális különbséget érzek, de az is különbség. A Fanta meg egyenesen borzasztó! Az már nagyon már a régi ízre visszagondolva.

2016. aug. 26. 19:42
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudom a Fanta összetétele is változott mert régebben 2% narancs volt benne utána 8 most meg 6. A Coke-on nem érzem az mindig az igazi :D Viszont ami borzasztó az a Fanta Zero és a Coca Light/Zero.
2016. aug. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Coca colában szerintem kevesebb lett a cukor és több a pótló, én így érzem... lehet a fantával is ilyesmi történt.
2016. aug. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt érzem, nincs meg az a megszokott Fanta aroma.

A Cola sem olyan finom édes, nem is veszek már. Nagy Cola fan voltam napi 1 - 2 dobozzal ittam, nem olyan már az íze

Inkább Mirindát az legalább finom

2016. aug. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem is megváltozot
2016. szept. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem régen a fantának narancsosabb íze volt,régen imádtam,most meg már inkább 7up ot,coca colát,ilyesmiket iszok,de azért néha még fantát is :D
2017. ápr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, én is észrevettem. Egyre ócskább és drágább. :-(
2018. máj. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!